Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

 

Poszukuję hostingu za granicą - tani i dobry .

 

Odwiedzin dziennie około 500 - 1000 , Ipboard oraz wordpress

 

Czy najtanszy web hosting ovh.co.uk będzie ok ? Cena 1,7 GPB/Miesiac bez Vatu. Jak z odległością oraz czasem ładownia ? Rozumiem że jak brany hest hosting na firmę to nie płacę vat-u tak ? Dobrze rozumiem ?

 

Myślałem również o hostingu dla większej strony ( magazyn z artykułami na wordpressie - 3-4 posty dziennie ). Czy jest jakiś vps - w miarę tani i łatwy w obsłudze (ew obsługa hostingu) . Pytam bo nigdy nie korzystałem z vps a ceny za granicą z tego co widze sa spore.

 

Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Rozwiązań jest dużo ale nie jestem przekonany czy to które podałeś spełni oczekiwania wydajnościowe. W tej cenie masz po prostu bardzo prostą usługę. Pomyślałeś o rozwiązaniu typu VPS bo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pomyslalem o vps poniewaz te wydaje mi sie ze bede mogl trzymac na takim serwerze kilka stron. I jesli ruch sie zwiekszy do 5000 odwiedzin miesiecznie to bedzie ok ?


5000 odwiedzin/dzien *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrzymanie ruchu na poziomie 5000 dziennie jest mało realne na wspomnianej usłudze a sam VPS nie będzie tani. Napisałeś post w dziale opinie więc proponować za bardzo nie wypada. Ale jak podasz przedział kwot jaki jesteś wstanie wydać będzie łatwiej coś doradzić.

 

Usługa /usłudze nie jest równa i wielokrotnie coś co nie działa na jednej działa na drugiej. Tym bardziej że na obecna chwilę witryny o których wspominałeś nie istnieją. Prawda? lub ich obecny status jest w formie rozwoju.

 

Dynamika zmiany zasobów w wielu firmach jest bardzo elastyczna co pozwala np w godzinę bez udziału klienta utworzyć dedykowane zasoby w wydzielonym środowisku podobnym do VPS. Wspominana usługa na to nie pozwala bo raczej mają sztywne podejście.

 

Tak jak napisałem mało informacji. Jeżeli nie chce podawać szczegółów publicznie zawsze możesz wysłać PW lub po prostu na adres email w profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny VPS-ów nie są spore, a już szczególnie za granicą. Przyzwoite serwery dostaniesz za niecałe 10zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem również o hostingu dla większej strony ( magazyn z artykułami na wordpressie - 3-4 posty dziennie ). Czy jest jakiś vps - w miarę tani i łatwy w obsłudze (ew obsługa hostingu) . Pytam bo nigdy nie korzystałem z vps a ceny za granicą z tego co widze sa spore.

 

 

pomyslalem o vps poniewaz te wydaje mi sie ze bede mogl trzymac na takim serwerze kilka stron. I jesli ruch sie zwiekszy do 5000 odwiedzin miesiecznie to bedzie ok ?

5000 odwiedzin/dzien *

 

 

Ceny VPS-ów nie są spore, a już szczególnie za granicą. Przyzwoite serwery dostaniesz za niecałe 10zł miesięcznie.

 

Uważasz że w kwocie 10zł miesięcznie jest wstanie dostać usługę VPS w formie gotowego rozwiązania które będzie łatwe w obsłudze pomimo że nigdy nie korzystał?

 

10zł za VPS-a dla forum opartego na IPB + WordPress. Myślę, że to będzie ciężka sprawa. Możesz próbować np z ofertą VPS w OVH gdzie masz panel jako dodatkowa usługa i w razie czego zwiększyć parametry co podniesie cenę. Ale i tak ktoś będzie musiał do niego zajrzeć by ewentualnie poustawiać wszystko. Tego wsparcie techniczne nie zrobi za darmo.

 

Może jakaś z Polskich firm ma ofertę VPS + Panel z lokalizacja np Francja/Niemcy i dobra cenę. Ale nie koniecznie tanio znaczy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa serwisy (1.ipboard i 2.wordpress )- uśpione - które chcę postawić na serwerze np w Anglii. Tylko że tam jest drogo. Ovh wygląda ciekawie , tylko ten support tam.. miazga . Szczególnie dlatego ze nie korzystałem z Vps-ów jeszcze to sie obawiam ze nikt nie pomoze.

 

za 10 zl miesiecznie , ciekawe gdzie.

 

Prócz tego jeszcze inne strony ale one mogą być w Polsce. No chyba że znajdę rozwiązanie opłacalne za granicą. Bo z tego co wiem to obojetnie gdzie nie kupie hostingu to nie bedzie problemu z wliczeniem w koszta społki zagranicznej ? Orientujecie sie jak to wyglada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa serwisy (1.ipboard i 2.wordpress )- uśpione - które chcę postawić na serwerze np w Anglii. Tylko że tam jest drogo. Ovh wygląda ciekawie , tylko ten support tam.. miazga . Szczególnie dlatego ze nie korzystałem z Vps-ów jeszcze to sie obawiam ze nikt nie pomoze.

 

za 10 zl miesiecznie , ciekawe gdzie.

 

Prócz tego jeszcze inne strony ale one mogą być w Polsce. No chyba że znajdę rozwiązanie opłacalne za granicą. Bo z tego co wiem to obojetnie gdzie nie kupie hostingu to nie bedzie problemu z wliczeniem w koszta społki zagranicznej ? Orientujecie sie jak to wyglada ?

 

Ze względów na klientów z rożnej geolokalizacji utrzymujemy zasoby głównie na terytorium Francji. Pod zastosowanie biznesowe również w pozostałych państwach ale cena automatycznie jest adekwatna do usługi i nie wynosi mało.

 

Przez fakt ze nie miałeś usługi VPS może to być problem dla ciebie ale tak jak pisałem może ktoś zaproponuje dobre rozwiązanie ale uważam że dobrze dobrana usługa hostingowa rozwiązała by twój problem. Tylko że nie za takie pieniądze o jakich wspomniałeś zakładając ten temat.

 

Sprawa rozliczenia jest prosta bo otrzymujesz za usługę fakturę ,która w oparciu o kwotę jaka na niej widnieje pozwala wrzucić usługę w koszta. Bez względu czy to jest spółka, czy organizacja rządowa/pozarządowa, stowarzyszenie, szkoła czy przedszkole wszędzie to działa na tych samych zasadach. Inaczej to wygląda przy zamówieniach publicznych gdzie np w UK działa to w formie zapytania o cenę a sam zakup usługi jest długotrwały i z reguły oparty na kontraktach od 2 do 5 lat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz budżet na ten serwer rocznie, czy 150 złotych netto to za drogo za porządny serwer w Anglii i support dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz budżet na ten serwer rocznie, czy 150 złotych netto to za drogo za porządny serwer w Anglii i support dla Ciebie?

 

mówisz o wirtualnym serwerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferujemy przy płatności rocznej (serwery w UK), usługa darmowej migracji musi być jednak uzgodniona przed zakupem.

 

Napisz do działu sprzedaży: sales [at] mzone-net.eu

 

Podaj ilość serwisów, jaka wielkość plików/baz, z jakiej firmy ma być migracja, czy jest dostęp ssh, na jakim panelu jest teraz usługa

 

Tam dostaniesz odpowiedź, czy wykonamy taka migrację gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok dobra a napisz mi dane waszej firmy jak możesz ? oczywiście tej w UK

 

Wspieracie memcached ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do działu sprzedaży. Forum nie jest dobrym miejscem na takie rozmowy ofertowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×