Skocz do zawartości
esos

Serwis Na Cenzurowanym?

Polecane posty

zauwazylem w ciagu ostatnich kilku dni, ze radykalnie spadla mi ilosc uzytkownikow korzystajacych u mnie z kontaktu poprzez @ wysylany z formularza na www. zaczalem grzebac i co sie okazalo? serwer dziala ok, skrypty dzialaja ok, natomiast wp, interia i onet nie dostarczaja @ wysylanych z naszego serwisu. co ciekawsze nie dostaje zadnych zwrotek z ichniejszych serwerow o braku mozliwosci dostarczenia itp.

wyglada na to, ze domenka znalazla sie na jakiejs czarnej liscie.. fakt, ruch na www na tyle radykalnie mi sie podniosl, ze codziennie wychodzilo kilkaset maili wysylanych mail()`em

gdzie moge sprawdzic czy aby serwis nie trafil mi na jakas banliste?

 

(nie chodzi o chlanie.net, zeby nie bylo niescislosci ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to byc rowniez spora ilosc maili wysylana na godzine... sprawdz logi ;-) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze zwyczjnie przywiesiła Ci się usługa meili, i czekają sobie w kolejce zamiast wyjść z serwera ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to byc rowniez spora ilosc maili wysylana na godzine... sprawdz logi ;-) Pozdr.
A moze zwyczjnie przywiesiła Ci się usługa meili, i czekają sobie w kolejce zamiast wyjść z serwera ? :)

 

wtedy @ by nie dochodzily wszedzie, a z tego co widze to na o2 i gmaila leca bez problemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×