Skocz do zawartości
Viva

Spadek jakości Mintshost

Polecane posty

Witam,

 

Od prawie roku jestem posiadaczem kilku serwerów dedykowanych w firmie mintshost. Korzystam tylko z tanich dedyków ponieważ jak chyba każdy wie jakość serwerów VPS u nich jest niżej podłogi. Ale nie o tym mowa.

 

Przez ostanie 2 miesiące zauważyłem bardzo duży spadek jakości oraz stabilności serwerów dedykowanych. Zaczęło się od tego że wieczorami co minutę znikała łączność z tym serwerem, czyli był on nieosiągalny z sieci. Potem było tak że wieczorami mogło 60% osób z serwera TS3 po prostu wywalić. Dalej zauważyłem że serwery CS:GO zaczynają czasami lagować i tracić pakiety. Czasami też widziałem jak wywala prawie cały serwer (24 osoby) z komunikatem Timed Out.

 

Oczywiście support twierdzi że wszystko jest w porządku, a problemy ja wymyślam sam...

 

Dzisiaj z rana znowu mam wielki spam na fb, serwery ts leżą (proces został zabity), serwery gier działają ale wejść na nie nie można... Hosing milczy...

 

Czy ktoś ma podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kogo winisz za to?

 

serwery ts leżą (proces został zabity), serwery gier działają ale wejść na nie nie można..

 

Fakt zdarzają się nocne zaniki łącza,ale nie jest to aż tak częste jak myślisz. To że proces został zabity lub nie można wejść na serwer to bym powiedział że to wina konfiguracji.... a nie serwera. Procesy od łącza nie padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kogo mam winić? Nie ma mnie w domu, nagle dostaję kupę spamu na fb że padły serwery. Co mogę zrobić? Czekam, serwery cs go niby same się włączyły, a ts3 który działał już 70 dni bez przerwy nagle znika... mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój problem?

Najprawdopodobniej tak. Problemy z połączeniem mogą być po stronie Minthostu, ale jak wysypują się procesy na serwerze, to wina leży w konfiguracji. Ewentualnie, w awarii maszyny, ale pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wersje TS bo 3.0.11 samoczynnie pada po jakimś ładnym czasie uptime.... Miałem podobną sytuację... Co do tych timeout to też mam taki problem,ale nie tak często....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej zauważyłem że serwery CS:GO zaczynają czasami lagować i tracić pakiety. Czasami też widziałem jak wywala prawie cały serwer (24 osoby) z komunikatem Timed Out.

 

Miałem takowy sam problem na ich maszynie, dzień bez lagów u nich to święto było ! Dlatego moja cierpliwość się skończyła i przeszedłem do konkurencji NetDc.pl nie dość że mają lepsze maszyny to stabilność oraz support, który jest dostępny 24/7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem takowy sam problem na ich maszynie, dzień bez lagów u nich to święto było ! Dlatego moja cierpliwość się skończyła i przeszedłem do konkurencji NetDc.pl nie dość że mają lepsze maszyny to stabilność oraz support, który jest dostępny 24/7.

 

Z tego co kojarzę to NetDC siedzi w DC Bizneshostu, który jest właścicielem Mintshost. Jeśli chodzi o support to w miętówce też mają 24/7, wystarczy zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×