Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

Poszukuję dodatkowej pracy związanej z hostingiem. Mogą to być drobne zlecenia lub dłuższa współpraca.
Sam od ponad 2 lat zarządzam własnym serwerem postawionym na potrzeby klientów. Niestety koszty utrzymania takiego serwera są dość duże dlatego aby móc działać dalej poszukuję czegoś dorywczego :)

Prywatnie na serwerze mam Debiana 7 + ISPConfig 3 + Roundcube Webmail.
Do tego kilka wirtualek systemów oraz jeden backup. Wszystko jako usługi klientów.

Mogę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerach, korespondencji z klientami, sprawdzaniu stanu serwera pod względem przeciążeń itp.

Chętnie zdobędę nową wiedzę pod okiem specjalistów :)

Jako, że jest to praca dorywcza wyceniam roboczo-godzinę na 40zł
W kwestii dłuższej współpracy jest to kwestia do omówienia :))

 

Oferty proszę kierować PW.

Pozdrawiam
Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenę wpisałem "z kapelusza". Pewnie, że nie ale coś trzeba było wpisać. Jeśli miałbym robić coś banalnego to 40zł pewnie bym zechciał na miesiąc a nie godzinę. Z drugiej strony jeśli ktoś by chciał mnie przyuczyć do wykonywania jakiegoś zadania na serwerze to w zamian za naukę i poznanie nowych możliwości nie chciałbym nic.

Cenę zmieniam na 100zł m-c. Wynagrodzenie i praca wykonywana to cena do dogadania indywidualnie w zależności od zainteresowanych :)

Edytowano przez mrwhite88 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Chwila, ile masz doświadczenia skoro chciales 40 zł za godzinę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem cenę rzuciłem z kapelusza :) Bardziej miałem tu na myśli nie stawkę godzinową a np. za wykonane zadanie :) Nie znam stawek i stąd ta cena.
Dlatego też się poprawiłem. Napisałem również, że od 2 lat adminuję małym serwerem na własne potrzeby dlatego szukam czegoś drobnego aby sobie dorobić na utrzymanie mojego serwera :) Nie jestem takim magikiem jak wielu z forum ale też myślę, że nie skreśla mnie by komuś pomóc w jakimś projekcie czy też innych pracach.

W poprzednim poście napisałem również, że jeśli chciałby ktoś abym z nim popracował i przyuczył mnie czegoś nowego to nie będę chciał żadnej zapłaty bo wiedza też kosztuje :)

Kwestia dogadania :)

Edytowano przez mrwhite88 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jest to praca dorywcza wyceniam roboczo-godzinę na 40zł

 

 

Bardziej miałem tu na myśli nie stawkę godzinową a np. za wykonane zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam od ponad 2 lat zarządzam własnym serwerem postawionym na potrzeby klientów. Niestety koszty utrzymania takiego serwera są dość duże dlatego aby móc działać dalej poszukuję czegoś dorywczego :)

 

Czyli co? Twoi klienci mają usługi za friko? Bezpłatnie? Jeszcze dokładasz do interesu?

 

Chyba czegoś tutaj nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolega blfr ma rację. Nie mam wielu klientów bo zaledwie kilku. Odnośnie 40zł za godz, tak to pole jest problematyczne. Napisałem wyżej, że jest to kwestia dogadania.

A w pole trzeba było coś wpisać.

Klienci nie mają usług za friko ale samo utrzymanie serwera do tanich nie należy a chce się dalej rozwijać stąd potrzeba dorywczej pracy.
Dla rozwiania mętliku z "40zł /h" informuję wszem i wobec, że nie wiem jakie są stawki za dane usługi IT.

Cenę wpisałem z kapelusza. Dlatego jeśli ktoś by chciał abym popracował to bardzo chętnie. Wynagrodzenie do dogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×