Skocz do zawartości
Alicja

Co oznacza ten błąd

Polecane posty

Od razu przepraszam jeżeli zaśmiecam. Nie mam kogo o to spytać.

 

Od jakiegoś czasu mam problem z wejściem na pewną stronę. Zazwyczaj ona działa, ale sporadycznie nie. Mam wrażenie jakby nie działała tylko z telefonu i jednego z komputerów (na pozostałych urządzeniach działa zawsze, ale nie wiem czy to ma związek). Wchodząc na stronę pojawia się komunikat:

 

#0 /mnt/ebs/www/stronaxy.pl/_app/frontend/app.php(45):App\Classes\LC::init(false) #1 /mnt/ebs/www/stronaxy.pl/.root_dir/index.php(103):frontend_app->__construct() #2 /mnt/ebs/www/stronaxy.pl/_system/classes/Init.pkp(61): SeemindFronted->execute() #3 / mnt/ebs/www/stronaxy.pl/root_dir/index.php(54): Init->__construct() #4/mnt/ebs/www/stronaxy.pl/root_dir/index.php(137): SeemindFrontend->SeemindFrontend() # {main}

 

Czy to jakiś błąd połączenia, na serwerze/w ustawieniach właściciela strony, czy z czym to jest związane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Czyli nie ma to żadnego związku z urządzeniem, z którego korzystam.

Ciekawe zatem dlaczego np. na ipadzie i laptopie działa zawsze, nawet w momentach gdy na kompie i telefonie nie działa. :)

 

O stronie wolałabym nie pisać jeśli można ;) Dość specyficzna tematyka.

Utrzymywna na hostingu cloudflare.com

Edytowano przez Alicja (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Utrzymywna na hostingu cloudflare.com

CloudFlare to nie hosting a usługa, która w pewnym stopniu zabezpiecza stronę przed DDoSami, cachuje stronę, ukrywa fizyczny serwer, etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Czyli nie ma to żadnego związku z urządzeniem, z którego korzystam.

Ciekawe zatem dlaczego np. na ipadzie i laptopie działa zawsze, nawet w momentach gdy na kompie i telefonie nie działa. :)

 

O stronie wolałabym nie pisać jeśli można ;) Dość specyficzna tematyka.

Utrzymywna na hostingu cloudflare.com

 

Błędy w zależności od urządzenia mogą wynikać ze skryptu jaki dana strona używa. Możliwe, że podczas załadowania strony w wersji mobilnej fragment kodu jest uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CloudFlare to nie hosting a usługa, która w pewnym stopniu zabezpiecza stronę przed DDoSami, cachuje stronę, ukrywa fizyczny serwer, etc.

A to nie miałam pojęcia...takie serwery widzę przy domenie cleo.ns.cloudflare.com./ nora.ns.cloudflare.com.

 

Błędy w zależności od urządzenia mogą wynikać ze skryptu jaki dana strona używa. Możliwe, że podczas załadowania strony w wersji mobilnej fragment kodu jest uszkodzony.

Dziękuję! W takim razie wszystko już mi się "rozjaśniło". Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

A to nie miałam pojęcia...takie serwery widzę przy domenie cleo.ns.cloudflare.com./ nora.ns.cloudflare.com.

Zgadza się, domena wskazuje te DNSy, z nich ruch jest filtrowany i dalej przekierowywany na Twój serwer www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo sprytnie, nie miałam pojęcia o istnieniu takiej usługi.

Weszłam na stronkę i faktycznie jest tam wszystko ładnie opisane, a nawet zwizualizowane.

Powinnam najpierw tam zajrzeć, a później pisać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×