Skocz do zawartości
caprio

Jak wykorzystać serwer?

Polecane posty

Mam w posiadaniu serwer Dell Poweredge R320. Jak go sensownie wykorzystać? Domyślam się, że hosting, VPS, wirtualizacja. NIe chcę iść w usługi hostingowe bo w tym jest jednak duża konkurencja i ceny cały czas trzeba obniżać. Jestem na początku drogi z serwerami więc proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w posiadaniu serwer Dell Poweredge R320. Jak go sensownie wykorzystać? Domyślam się, że hosting, VPS, wirtualizacja. NIe chcę iść w usługi hostingowe bo w tym jest jednak duża konkurencja i ceny cały czas trzeba obniżać. Jestem na początku drogi z serwerami więc proszę o wyrozumiałość.

 

Ja również mam w posiadaniu całą stertę serwerów. Właściwie poukładanych na kliku paletach a pozostałe w oryginalnych kartonach. Tyle że dokładnie znam specyfikację co pozwala na odpowiednie wykorzystanie ich w przypadku takiej potrzeby. Natomiast ty nie podałeś żadnych szczegółów więc nie wiadomo co masz w środku. Druga sprawa określenie mam nie wskazuje miejsca:

1.masz go w domu?

2.masz go w kolokacji?

3.czy masz go w dzierżawie?

 

Dodaj do tego jak punkt 2. i 3. jest poprawny do jakiego łącza jest wpięty. Jak punk pierwszy to jak inni podpowiadają - allegro lub oddaj potrzebującym :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intel Xeon /Six-Core/

Częstotliwość procesora

• 2,2 GHz

• 2,7 GHz

RAM 8 GB DDR3

2 x 1 TB

Windows Server 2012


Serwer w dzierżawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam postawić usługę, która ci codziennie będzie wysyłała maila ile dzisiaj wydałeś na serwer, z którego nie korzystasz.

 

Jak chcesz to mogę raz dwa taki napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ja również mam w posiadaniu całą stertę serwerów. Właściwie poukładanych na kliku paletach a pozostałe w oryginalnych kartonach. Tyle że dokładnie znam specyfikację co pozwala na odpowiednie wykorzystanie ich w przypadku takiej potrzeby. Natomiast ty nie podałeś żadnych szczegółów więc nie wiadomo co masz w środku. Druga sprawa określenie mam nie wskazuje miejsca:

1.masz go w domu?

2.masz go w kolokacji?

3.czy masz go w dzierżawie?

 

Dodaj do tego jak punkt 2. i 3. jest poprawny do jakiego łącza jest wpięty. Jak punk pierwszy to jak inni podpowiadają - allegro lub oddaj potrzebującym :)

 

A masz może coś co dużo prądu by nie brało i domowego zastosowania w niedużej cenie na odsprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Raspberry Pi do domowego zastosowania w sam raz. A pradu czerpie za 5zl miesiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz może coś co dużo prądu by nie brało i domowego zastosowania w niedużej cenie na odsprzedaż?

 

Najmniejszy zasilacz to 250 i procesor XEON , ale nie jestem pewien czy przypadkiem nie mam jeszcze jednej sztuki na AMD. Sprawdzę rano bo wiem że miało być wkładane do szafy tylko klient chyba zmienił zdanie na coś mocniejszego tyle że nie mam jeszcze faktury więc z domu nie sprawdzę. Adres email masz w profilu więc napisz do mnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×