Skocz do zawartości
RafoX

Firma dla domeny z opcją skarbonki oraz autoodnowieniem

Polecane posty

Hej,

Szukam firmy gdzie mógłbym przenieść domenę .pl z możliwością wpłacania środków przez innych użytkowników.

Obecnie jestem w hekko i wszystko jest OK ma skarbonkę jednak doładować ją mogę tylko ja a potrzebuję aby każdy mógł to zrobić i domena sama się odnawiała ze zgromadzonych środków.

Nie zależy mi na szybkim authinfo bo domena będzie tam na pewno przez następne 2 lata nawet dns nie będą zmieniane.

Miło by było aby cena przedłużenia nie była jakaś kosmiczna jednak jest to sprawa już drugorzędna.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to każdy może doładować skarbonkę w dwojaki sposób: podajesz innej osobie nr konta i pro-formy do zapłaty lub numer SMS.

Opcję auto-opłaty możemy włączyć na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to każdy może doładować skarbonkę w dwojaki sposób: podajesz innej osobie nr konta i pro-formy do zapłaty lub numer SMS.

Opcję auto-opłaty możemy włączyć na życzenie.

 

Niestety to nie spełni zadania.

Ja fizycznie nie będę miał dostępu do panelu.

Ma to działać na zasadzie wpłacają użytkownicy - domena się automatycznie przedłuży.

Ja nie mogę im nic podać bo wyjadę i jestem bez dostępu do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do nas po domeny internetowe:

https://vipower.pl/domeny

 

Odnowienie .PL to koszt tylko 41zł netto / rok.

 

W tym przypadku wystarczy doładować skarbonkę na kwotę brutto, a wszystkie przyszły proformy będą opłacane automatycznie z posiadanej kwoty na skarbonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu dokładnie jest napisane, że ktoś nie ma fizycznie dostępu do komputera czyli również do telefonu (internet). Powiedzmy że jedzie sobie na biegun (wybrać dowolny) bo ma taki kaprys chce pomarznąć/pasja. Więc nie ma jak odebrać faktur proforma, nie ma jak wysłać sms-a a że wyjazd kosztuje bardzo dużo nie ma teraz jak zapłacić z góry by doładować konto. Natomiast jest wielu ludzi, którzy chętnie mu ją opłacą częściowo wpłacając drobne sumki. Suma takich wpłat pokryje koszt utrzymania domeny. Myślę że jasno to napisałem. Wracając do sedna czy jest sposób na zasadzie wpłat przez SMS-a. Czyli podaje na stronie numer telefonu + jakiś kod który spowoduje że zasilanie konta z użyciem tego kodu powiększy skarbonkę i automatycznie gdy przyjdzie czas na opłacenie domeny kwota zostanie pobrana z tej skarbonki.

 

I co jest jeszcze ważne! Jak w skarbonce uzbiera się 1000zł żeby nie było problemu z wypłatą tej kwoty bo jak przyjedzie z tej podróży przydadzą mu się jakieś pieniądze :) (pasja kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu dokładnie jest napisane, że ktoś nie ma fizycznie dostępu do komputera czyli również do telefonu (internet). Powiedzmy że jedzie sobie na biegun (wybrać dowolny) bo ma taki kaprys chce pomarznąć/pasja. Więc nie ma jak odebrać faktur proforma, nie ma jak wysłać sms-a a że wyjazd kosztuje bardzo dużo nie ma teraz jak zapłacić z góry by doładować konto. Natomiast jest wielu ludzi, którzy chętnie mu ją opłacą częściowo wpłacając drobne sumki. Suma takich wpłat pokryje koszt utrzymania domeny. Myślę że jasno to napisałem. Wracając do sedna czy jest sposób na zasadzie wpłat przez SMS-a. Czyli podaje na stronie numer telefonu + jakiś kod który spowoduje że zasilanie konta z użyciem tego kodu powiększy skarbonkę i automatycznie gdy przyjdzie czas na opłacenie domeny kwota zostanie pobrana z tej skarbonki.

 

I co jest jeszcze ważne! Jak w skarbonce uzbiera się 1000zł żeby nie było problemu z wypłatą tej kwoty bo jak przyjedzie z tej podróży przydadzą mu się jakieś pieniądze :) (pasja kosztuje)

 

O braku dostępu napisał później, zatem nie dopisuj teorii proszę.

Czuję jakąś aluzję z tym 1000 zł - to nie bank, że można sobie wypłacać co i kiedy się chce.

 

Nie ma problemu z takim opłaceniem u nas, zachęcam do kontaktu z BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję jakąś aluzję z tym 1000 zł - to nie bank, że można sobie wypłacać co i kiedy się chce.

 

Oj bo...e broń, żadna aluzja :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ma dzialać dokladnie jak w pierwszym poście Tomka. Nie będe miał calkowicie dostępu do uslugi ani na tel ani mail doslownie nic. Nie ma znaczenia czy to będzie na zasadzie sms czy przelew jest mi to obojętne. Nie mam nawet jakoś specjalnie wymogu że muszę te zgromadzone środki wyplacać wazne aby wystatczały na pokrycie domeny. A jak będzie ich ponad stan to domena z automatu będzie się przedłużać co rok nawet i na 10lat. Jeśli macie takie rozwiązanie i któraś firma to oferuje to śmiało piszcie jeśli jednak nie to też wiem jak wyjść z tej sytuacji w trochę inny nie fajny sposób ale konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas też jest taka opcja w panelu klienta, można dowolnie wyłączyć/włączyć autoodnowienie dla konkretnych domen, wtedy system nie wygeneruje faktury i nie pobierze pieniędzy ze skarbonki.

 

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, nie ma problemu aby kto inny mógł wpłacić na skarbonkę a domeny mogą mieć auto-odnowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×