Skocz do zawartości
u mad?

VPS OVH #Classic 1

Polecane posty

Hejo,

 

Jak to jest z tymi VPS'ami z OVH, zwłaszcza chodzi mi o ten najtańszy, nie potrzebuję nic wielkiego, bo właściwie będę stawiać tylko jedną małą aplikację do testów. Blokują te VPS'y, jeżeli jest dużo ataków? Szczerze mówiąc, chodzi mi tylko o blokowanie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo,

 

Jak to jest z tymi VPS'ami z OVH, zwłaszcza chodzi mi o ten najtańszy, nie potrzebuję nic wielkiego, bo właściwie będę stawiać tylko jedną małą aplikację do testów. Blokują te VPS'y, jeżeli jest dużo ataków? Szczerze mówiąc, chodzi mi tylko o blokowanie usługi.

Aplikacja aplikacji nie równa. O jakie konkretnie ataki tobie chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja aplikacji nie równa. O jakie konkretnie ataki tobie chodzi?

 

DDoS, ludzie mogą walić tymi atakami po 3-5 razy na dzień. Ogólnie, z jakich powodów najczęściej potrafią zablokować usługę, jeżeli blokują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jedyne problemy z VPSami OVH to jest CPU :)

 

Krzyczą jak się za długo 100% utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Mam tam VPSa od ponad pół roku(właśnie ten najtańszy) pod małego ts3. Jakoś 2 miesiące temu przez 2tyg był non-stop atakowany. OVH się nie czepiało o nic, z tym że ich "Anty-DDoS" praktycznie nie istnieje. Packet loss na poziomie 80%, po napisaniu do supportu odesłali mnie do FAQ żeby zobaczyć jak włączyć ich firewalla(mimo, że domyślnie jest włączony).

 

Na potw. screen:

 

 

ddos2.png

ddos5.png

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne problemy z VPSami OVH to jest CPU :)

 

Krzyczą jak się za długo 100% utrzymuje.

 

Dokładnie tak, to jest główny problem tej usługi :)

 

Co do ataków , to zablokują a jak atak się skończy odblokują. Czyli nic się nie zmieniło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czyli co, ten Anty-DDoS w przypadku VPS to jest pic na wodę? Włączają go ręcznie, dopiero gdy leci atak? Jeżeli leci jakiś większy to blokują, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

To czyli co, ten Anty-DDoS w przypadku VPS to jest pic na wodę? Włączają go ręcznie, dopiero gdy leci atak? Jeżeli leci jakiś większy to blokują, tak?

Dokładnie, w moim przypadku miałem przytykane łącze z 100mbs do 1mbps, po ataku przywracali do normy. Raz leciał na mnie dość duży atak to całkiem wyłączyli mi łącze.

W sumie to pod frazą "anty ddos" może kryć się wszystko jak chociażby sposób opisany wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale aktualnie testuje tego VPS pod TS3 i jest tragedia, ping skacze z 47 do 200MS cały czas, duże wahania... Ogólnie to nie polecam pod tego typu zastosowania. Zainteresuj się RunAbove tutaj jest zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam go od miesiąca i server nie jest imponujący pingi, 700-900ms, często się zwiesza (prawdopodobnie z pow. DDOS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×