Skocz do zawartości

u mad?

Użytkownicy
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O u mad?

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Prokumo
 • Imię
  Jakub
 • Nazwisko
  Maksymiuk
 1. A idź Panie z tym hekko, biznes-host. 48h już usługa nie dostępna w pełni, zmieniali adresacje IP, ale nie wzięli pod uwagę licencji DirectAdmin (która jest przypisana pod IP). 3/4 serwerów działa niepoprawnie od dnia wczorajszego od godziny 7. SMTP leży, POP leży. INFOLINIA biznes-host nie działa, hekko nie działa, netdc nie działa. Na emaile nie odpisują od dnia wczorajszego. Posiadam usługę "dedykowana infolinia", nie wiem co dla nich znaczy dedykowana, ale spędziłem od dnia wczorajszego 5h na infolinii (sumując wszystkie połączenia po 15-30minut), a jedynie co to ciągła muzyczka. BRAK ŻYWEJ DUSZY.
 2. Mi też leżą 4 nie powiązane ze sobą serwery. Chyba pożar
 3. biznes-host leży

  To samo, od rana 46% packetlossów przy wejściu do serwerowni. Na emaile nie odpisują, masakra jakaś. Klienci w plecy mają kilka tysięcy - bo okres przedświąteczny... Chyba czas zmienić serwerownie na coś bardziej stabilniejszego, bo te problemy są już od jakiegoś czasu.
 4. Zlecę przygotowanie ofertowego serwisu internetowego, na najwyższym poziomie. Potencjalnych wykonawców proszę o przedstawienie referencji oraz złożenie portfolio swoich prac. Wymagany bdb jęz. angielski. (strona pisana będzie w jęz. polskim aczkolwiek wzorowana na angielskiej wersji) Prosze o orientacyjne oferty cenowe("do negocjacji"- nie daje rozeznania pomiędzy wykonawcami), na koniec postaram sie trzem najbardziej konkretnym ofertom przedstawić szczegółowo pracę z prośbą o szczegółową i ostateczną wycenę. Nie wymagana faktura VAT. W zakres serwisu wchodzą m.in. takie elementy jak: Skrypt oparty na php, bazy danych mysql Funkcjonalność: -składanie ofert wykonania/zlecenie wykonania usługi -mozliwośc odpowiedzi na oferte -system prywatnych wiadomości -system uzytkowników oraz dodawania opinii z weryfikacją ich treści -geolokalizacja ogłoszeń na mapach google, na podstawie wprowadzonych parametrów przez zleceniodawce -system komentarzy wraz z moderacją -system klasyfikacji i wyszukiwania zleceń -system panelu zarządzania kontem -integracja z szybkimi płatnościami danych operatorów PayPal/Credit Cards etc. Proszę o kontakt na email: emsiemil@gmail.com Dziękuję, pozdrawiam i oczekuję Waszych ofert EMIL.
 5. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  50zł http://allegro.pl/show_item.php?item=5255515717
 6. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  Jakby ktoś chciał kupić, to zapraszam: http://allegro.pl/show_item.php?item=5255515717
 7. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  Bez przesady Potrzebuję szybko pieniędzy, raczej taka okazja się więcej nie powtórzy.
 8. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  A za 100zł, kupno poprzez allegro, dzisiaj, byłby ktoś chętny?
 9. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  Napisałem, że domena oraz szablon sprzedane, została sama licencja, 150zł, nie mogę więcej zejść. Jeżeli za taką cenę się nie sprzeda, pozostawię dla siebie.
 10. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  200zł za licencję, więcej zejść nie mogę. Oczywiście wraz z kontem na teamspeakusa.
 11. [Kupie] Licencje TS 256 lub 512.

  250zł to moja ostateczna propozycja wraz z kontem teamspeakusa
 12. [Kupie] Licencje TS 256 lub 512.

  Sprzedam Ci licencję AAL 256 slotów, 300zł, licencja ważna do końca tego roku.
 13. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  Ostateczna oferta, 350zł! Proszę wziąć na uwagę to, że licencja jest do końca grudnia bierzącego roku!
 14. [SPRZEDAM] Licencja TS3 + domena

  Domena i szablon zostały sprzedane. Cena licencji uległa zmianie, sprzedam ją za 400zł, może jeszcze podlegać małej negocjacji.
 15. Witam! Posiadam do sprzedania licencję TS3 AAL - 256 slotów aktywną do 20 grudnia 2015r. Oprócz tego, posiadam także do sprzedania domenę (maj/czerwiec 2016r), na której stał TeamSpeak, szereg wtyczek dla administracji napisanych w LUA oraz PHP (z wykorzystaniem frameworka TS3). Podobne skrypty można kupić za ok. 200zł w sieci Domena na której stał TeamSpeak, cieszyła się szczególnym uznaniem - codziennie ok. 300 osób aktywnych, a rekord jaki padł wynosił 392 osoby w jednej chwili na serwerze. Oprócz tego do sprzedania posiadam zaprojektowany oraz zakodowany styl forum pod IP.B, autorski portal wraz ze stylem, logotyp (w AI). Cena za samą licencję: 550zł (650zł nowa) Cena za licencję wraz z domeną oraz skryptami: 650zł Cena za wszystko: 800zł Możliwa mała negocjacja
×