Skocz do zawartości
mariuszbocian

Opieka nad serwerem

Polecane posty

Witam,

poszukuje osoby, która mogłaby zająć się opieką nad serwerem na ovh.pl na którym umieszczona jest wersja produkcyjna start-up'u. W tym momencie mam tam zainstalowanego VPS'a z systemem Parallels Plesk 11.5.30.

Na serwerze istnieje jakiś problem z wysyłaniem poczty (błąd w autoryzacji smtp na wszystkich skrzynkach). W momencie gdy start-up wystartuje i będzie rozwijał się, muszę zapewnić, że wszystko będzie dobrze działało, więc poszukuje osoby która będzie potrafiła poradzić (i wykonać) co należy zrobić lub gdzie przenieść serwer aby wszystko dobrze chodziło.

 

Preferowane oferty od osób siedzących w temacie (możliwe również firmy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zbieram postów.

Uważam, że jest to dobry Panel do zarządzania całym serwerem.

Posiada full funkcji, jest przejrzysty, idealny dla początkującego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Posiada full funkcji, jest przejrzysty, idealny dla początkującego użytkownika.

Skoro posiada aż tyle funkcji to raczej nie jest on prosty dla początkującego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że trudno jest uwierzyć w to, że zaawansowany skrypt może okazać się przyjaznym dla nowych użytkowników, jednak na Twoim miejscu wpierw bym przetestował a potem wdawał się w niepotrzebne dyskusje.

 

Uważam, że osoby, które mogą siebie zaliczyć do grona zaawansowanych użytkowników systemów Linux nie będą potrzebować takich ułatwień. Cały panel właśnie po to powstał, żeby ułatwić życie początkującym użytkownikom.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje osoby, która mogłaby zająć się opieką nad serwerem na ovh.pl na którym umieszczona jest wersja produkcyjna start-up'u. W tym momencie mam tam zainstalowanego VPS'a z systemem Parallels Plesk 11.5.30.

Na serwerze istnieje jakiś problem z wysyłaniem poczty (błąd w autoryzacji smtp na wszystkich skrzynkach). W momencie gdy start-up wystartuje i będzie rozwijał się, muszę zapewnić, że wszystko będzie dobrze działało, więc poszukuje osoby która będzie potrafiła poradzić (i wykonać) co należy zrobić lub gdzie przenieść serwer aby wszystko dobrze chodziło.

 

Preferowane oferty od osób siedzących w temacie (możliwe również firmy).

 

Chyba kiedyś pisaliśmy i nawet zaoferowałem pomoc lecz na prośbę o dostęp do serwera kontakt się urwał. Więc nie wiem czy nadal potrzebujesz tak naprawdę pomocy czy chcesz żeby ktoś z pomocą magicznej kuli zlokalizował zdalnie problem? Plesk to najprostszy panel pod względem zarządzania usługą z drugiej strony patrząc znacznie przewyższający możliwościami DA lecz niestety wymaga doskonałej konfiguracji by działał prawidłowo. Nie mam niestety magicznej kuli by zdalnie stwierdzić co mu dolega.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×