Skocz do zawartości
gelinhouse

Szukam serwer dedykowany z kartą graficzną

Polecane posty

Witam !

Nie będę się rozpisywać, po prostu czy znacie jakiegoś dostawce serwerów gdzie dostanę serwer dedykowany z zintegrowaną kartą graficzną i 16 gb ram w cenie do 250 zł/msc ?

Dedyk będzie używany do odpalania na nim botów do gier. Lokalizacja i łącze obojętnie jakie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To weź ks-4.

 

Kimsufi zmieniło oferte i dali inny procesor w ks-4 (Bez zintegrowanej karty)

Ja miałem też jakieś i5 (zabij mnie nie pamiętam jaki model), sterowniki po instalowane i lipton. Za mało pamięci by directX chodził.

Ja nie mogłem normalnie sterowników zainstalować na początku, dopiero potem pobrałem sterowniki do karty graficznej przez program drivermax i zadziałało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprintdatacenter ma na 100 % zablokowaną kartę, mintshost jak kiedyś pytałem to dedyki chyba na min 3 msc można kupić a co do sląskdatacenter napisałem do nich czy grafika działa w czwartek i czekam na oddpowiedź.

Jak na razie myślę o netdc pisałem do supportu i o 1 w nocy odpisali, że karta działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do sląskdatacenter napisałem do nich czy grafika działa w czwartek i czekam na oddpowiedź.

 

Myślę, że grafika działa i w czwartek i w piątek oraz w weekend. Dodatkowo pewnie też w poniedziałek i wtorek, a w ramach promocji także i w środę... :)

 

BP, NMSP

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×