Skocz do zawartości
metrowy

Polowanie na kimsufi ks 1

Polecane posty

Witam

 

jak to jest z kupowaniem / zamawianiem najsłabszej opcji czyli ks 1 ?

 

inne jakoś się pojawiają od czasu do czasu.Inne wiszą dość długo nawet.

Ks 1 nie widziałem , a obserwuję dość długo.

Standardowo widnieje text:

 

W trakcie uzupełniania stanów magazynowych

Ostatni dostarczony serwer:

dzisiaj o godzinie 15:11

 

albo

 

wczoraj o godzinie 20:30

 

itd itd

 

​znajomości? , fart ?

- no bo nie wierzę że są desperaci którzy 24/7 siedzą przy kompie patrząc w monitor , cyklicznie klikają f5 na klawie :D

 

za wszelkie info dziękuję

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzieś była witryna gdzie była pokazywana dostępnośc.

można tez szukać, nieraz ktos sprzedaje - sam w lipcu prywatnie sprzedalem jednego za 150 ( te za 19 PLN/miech), jak jest ktoś kasiaty moge za 2 stówy swojego odsprzedać, tylko nie wiem jak z przepisaniem kontaktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzieś była witryna gdzie była pokazywana dostępnośc.

można tez szukać, nieraz ktos sprzedaje - sam w lipcu prywatnie sprzedalem jednego za 150 ( te za 19 PLN/miech), jak jest ktoś kasiaty moge za 2 stówy swojego odsprzedać, tylko nie wiem jak z przepisaniem kontaktów :P

 

Z przepisaniem to obecnie jest problem ponieważ dane możesz zmienić samodzielnie natomiast adres email, który widnieje w panelu i jest powiązany z paypal już niestety nie. Sami mamy jednego (KS2a) który po prostu się sam odnawia a jest nam zbędny. Sporadycznie naprawdę coś na nim czasem testujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie miałem z tym problemu na innym koncie - zmiana danych była bezproblemowa, tyle że fakt że płacone za pomocą payu a nie paypal ( zresztą wszystkie platności paypal na te kebaby odrzucili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek, ale ta maszyna była ze starej oferty, gdzie zarządzasz przez panel ovh bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, miałem dwie takie - jedna poszła do ciebie, drugą zostawiłem a szkoda im oddać jak kosztuje 59 PLN na kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bartosz Z już się wpisałem thx

 

ile na ks 1 dają transferu na miesiąc?

przepustowość łącza 100 Mbps jest gwarantowana?

jaka jest forma płatności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

 

znajomości? , fart ?

- no bo nie wierzę że są desperaci którzy 24/7 siedzą przy kompie patrząc w monitor , cyklicznie klikają f5 na klawie :D

 

za wszelkie info dziękuję

 

 

 

eh...

 

 

"Głodnych nakarmcie..."

Kimsufi to dość chodliwy towar i wiele biznesów na tej podstawie powstaje, także nie ma co się dziwić.

Nikt normalny nie będzie sprawdzać co chwila tego ręcznie. Nawet Chińczyka nikt nie zatrudni do tej roboty. Trzeba jakoś automatyzować tego typu rzeczy. Dodatkowo polecam zagraniczną stronę a nie polską, bo statusy zawsze będą opóźnione.

"...strapionych oświećcie"

- https://github.com/esantoro/ovh-watchdog

- https://github.com/rinukkusu/ovh-status

- https://github.com/MyDigitalPRO/KimsufiAvailability

- https://github.com/hardware/ovh-availability

- https://github.com/MA3STR0/kimsufi-crawler

 

Z poważaniem,

Spoofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś na lajcie sobie klikam f5 jak rasowy CHińczyk , muzyczka w tle , spoko relax - patrze- jest ikonka

utęskniony koszyk niebieski ...

no to ciach jedno kliknięcie i przechodzę dalej , a serduszko bije w rytmie cza cza :D

wypisuje rubryczki , potwierdzam dane ,

 

rachunek.png

 

 

 

ostatni klik taka niespodzianka :

 

 

zrzutewfw.png

 

po prze-wytłumaczeniu z fracuskiego na nasze mam się cofnąć , a następnie spróbować jeszcze raz, ale to uja_daje , lub do nich napisac na email o tym

 

 

i nie wiem już, czy jestem najedzony czy ciągle głodny :(

 

pewnie dupa blada

 

 

 

a jak upoluje następny - a tego mi doliczą? :D

 

omg ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doliczą.
Po prostu ktoś "jak rasowy chińczyk" uprzedził Cię, trzeba mieć niezłego farta żeby zamówić ks.
Ja również spotykałem się z tym komunikatem wieeeele razy.
Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co takiego niewypasanego widzicie w tym KS poza ta cena 25zl?

bo paca na nim do przyjemnych nie należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie należy do przyjemnych? Ja mam taki serwer ze starej, jeszcze tańszej, oferty z całą gamą usług: nginx, node (blog z sygnaturki na nim stoi na przykład), nsd, unbound, exim, tinc, openvpn, irssi, rtorrent... i działa bardzo dobrze.

 

Ona ma dwa rdzenie, cztery wątki. Normalnie po ssl wyciśniesz z niego 90Mbit. I to bez żadnej wyczuwalnej ociężałości.

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie należy do przyjemnych? Ja mam taki serwer ze starej, jeszcze tańszej, oferty z całą gamą usług: nginx, node (blog z sygnaturki na nim stoi na przykład), nsd, unbound, exim, tinc, openvpn, irssi, rtorrent... i działa bardzo dobrze.

 

Ona ma dwa rdzenie, cztery wątki. Normalnie po ssl wyciśniesz z niego 90Mbit. I to bez żadnej wyczuwalnej ociężałości.

 

Ja jedynie używam go do testów ale kompilacja/instalacja na tym procku 2/4 irytuje i do proxy bo łącze 100/100 daje rade coś poważnego na 1 dysku? kiedyś padł to zanim dobiegłem do PC zobaczyc co sie stało wymienili na nowy bez pytania i wszystko poszło, mam go bo kosztuje te 15zl to już będzie ale czasem VPS lepiej się sprawdzi ale za 20E można u res online dostac juz i3, raid ,1G i KVM to całkiem inna zabawa no ale inna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod FreeBSD czy Gentoo, gdzie wszystko samodzielnie kompilujesz, Atom pewnie jest uciążliwy. Ale jak masz system z dobrymi repozytoriami (ja używam Ubuntu), który ma paczki dla praktycznie dowolnego oprogramowania, systemowe albo 3rd party, to instalacja nie robi większej różnicy.

 

Żadnego SLA nikomu na te usługi nie oferuję, więc jeden dysk mi nie przeszkadza. Wiadomo, że 3-4x droższy serwer będzie zazwyczaj lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doliczą.

Po prostu ktoś "jak rasowy chińczyk" uprzedził Cię, trzeba mieć niezłego farta żeby zamówić ks.

Ja również spotykałem się z tym komunikatem wieeeele razy.

Powodzenia ;)

 

 

powinni zrobić komunikat w stylu - Ktoś był szybszy ! , good luck next time :D

 

udało Ci się w końcu? - jeśli tak to napisz jakim sposobem :D

 

Jakiś tydzień temu rozstałem się z vps-em wykupionym w jednej z rodzimych firm , niestety stabilność działania pozostawiała sporo do życzenia i nie przedłużałem dalej.

Teraz dopada mnie ,, zespól odstawienia " :D , od czasu do czasu odpalam virtualboxa , ale to już nie to samo ...

 

Co takiego niewypasanego widzicie w tym KS poza ta cena 25zl?

bo paca na nim do przyjemnych nie należy

 

jest to budżetowa oferta serwera dedykowanego który do moich zastosowań powinien lepiej się sprawować niż większość budżetowych vpsów w porównywalnych pieniądzach jakie miałem okazję testować

 

poza tym to ma być pierwszy dedyk , ach ten pierwszy raz :D

 

Ja osobiście zastanawiam się czy komuś nie puścić kebaba na dwurdzeniowym n2800

 

puścić w sensie że odsprzedać? , da się to legalnie bez kombinacji zrobić?

wy się znacie to mi powiedzcie ,

co takiego jest w ofercie ks-2b , ks-2c że prawie non-stop są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja osobiście zastanawiam się czy komuś nie puścić kebaba na dwurdzeniowym n2800

 

Który to? PW/MAIL/GG/FB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×