Skocz do zawartości
SeSsam

Sprzedam domenę radiolista.eu

Polecane posty

Tak jak w temacie. Sprzedam domenę radiolista.eu - sprzedaje bo nie mam czasu pisać strony. Miałem zrobić serwis z rankingiem radii internetowych lecz się nie dam rady ogarnąć szkoły. Mozliwa negocjacja ceny, myślę, ze 350zł to uczciwa cena za taką nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że podana cena jest za wysoka.

Domena zarejestrowana w az.pl - więc przypuszczam, że wiozłeś sobie ją za darmoszke.

Nic nie przekonuje mnie, by dać za nią więcej niż cena rejestracji. W tym przypadku skreśl cyfry 3 i 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że podana cena jest za wysoka.

Domena zarejestrowana w az.pl - więc przypuszczam, że wiozłeś sobie ją za darmoszke.

Nic nie przekonuje mnie, by dać za nią więcej niż cena rejestracji. W tym przypadku skreśl cyfry 3 i 5 :)

 

w jak by była taka możliwość i kupił bym domenę za 0zł w az "webhostingtalk.pl" też bym ją sprzedał za 10zł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz nam zatem co jest tak specjalnego w pustej domenie bez żadnego serwisu czy użytkowników, że ktoś ma za nią płacić 350 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

w jak by była taka możliwość i kupił bym domenę za 0zł w az "webhostingtalk.pl" też bym ją sprzedał za 10zł? ;)

 

A czy kupił byś książkę, która by miała jedynie czyste kartki? By tytuł był znany ważna jest treść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×