Skocz do zawartości
jensej

Poszukiwany inwestor/współadmin serwis uploadu // 700 tyś odsłon

Polecane posty

Witam serdecznie,

Poszukuję inwestora, do serwisu uploadu plików Video. Zaznaczam to na wstępie abyś nie musiał czytać tematu do końca, ze względu na to iż nie wszystkim taki biznes odpowiada. Teraz do rzeczy:

serwis już jest dostępny w sieci od pół roku, utrzymywałem z własnej kieszeni, jednak studia wysysają większą cześć moich oszczędności dlatego też potrzebuję kogoś to byłby zainteresowany współpracą.

Strona oparta o autorski skrypt, podzielona na serwery oraz vps. Dziennie ilość unikalnych użytkowników to około 15-20 tyś. Miesięcznie 450-500 tyś uu oraz ponad 700 tyś odsłon. (głównie polska).

Wszystkim zajmowałem się sam, wraz z drugim programistą który aktualnie jest niedysponowany, ale mam nadzieję że niedługo wszystko sobie poukłada. Do tego pracuję nad drugim serwisem o innej tematyce, jednak dopiero jestem w trakcie tworzenia portalu. Poszukuję kogoś kto byłby w stanie dołożyć gorsza (oraz wiedzy) do serwerów przez 2-4 miesiące (takie serwisy wymagają czasu), w zamian jestem w stanie oddać % z zarobków. Plusem by było jakby ta osoba znała się coś na reklame/promocji.

Możecie również zapytać dlaczego nie wprowadzam reklam, otóż przez krótką chwilę miałem owe reklamy, jednak były one zbyt chamskie dla użytkowników. Nie chciałem robić z serwisu "burdelu".

Jeśli macie jakieś pytania, bądź ktoś byłby chętny zapraszam dko kontaktu.

Pozdrawiam

Edytowano przez jensej (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze możesz napisać do mnie - adres email w profilu. Powrót do tematu jak najbardziej otwarty jeżeli będzie precyzyjnie rozpisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja bym chętnie się dowiedział coś o tematyce drugiego projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponawiam poszukiwania inwestora/wspólnika, nie chodzi jedynie o pomoc finansową ale również przydałaby się wiedza na tematu rynku. W załączniku mini skok ruchu.

a_549eabfa0fd6b.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aukcja sie konczy. Stwierdzilem ze sie nie oplaca sprzedawac, strone mozna lepiej zagospodarowac tylko samemu ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×