Skocz do zawartości
teppic

Szukam gotowego skryptu pod serwis obrazkowy

Polecane posty

Witam. Jestem w kropce... Poszukuję gotowego(tak, gotowego bo już kilka razy się spażyłem na freelancerach) skryptu dodającego memy. Czyli obrazek oraz tekst na górze i dole. Tyle, że ja potrzebuję aby ten tekst mógł być nałożony na obraz nie tylko na górze i dole ale także w innych miejscach. Szukałem i znalazłem "advanced meme generator" ale tam jest ograniczona wielkość obrazów do kwadratowych proporcji natomiast wspaniały 9gagclonescript nie umożliwia dodania więcej jak 2 linii tekstu(pisałem do helpline i twierdzą, że edycja tego nie będzie należeć do prostych).

 

Kodu potrzebuję na wczoraj. Jakby ktoś miał namiar na taki byłbym bardzo bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w kropce... Poszukuję gotowego(tak, gotowego bo już kilka razy się spażyłem na freelancerach) skryptu dodającego memy. Czyli obrazek oraz tekst na górze i dole. Tyle, że ja potrzebuję aby ten tekst mógł być nałożony na obraz nie tylko na górze i dole ale także w innych miejscach. Szukałem i znalazłem "advanced meme generator" ale tam jest ograniczona wielkość obrazów do kwadratowych proporcji natomiast wspaniały 9gagclonescript nie umożliwia dodania więcej jak 2 linii tekstu(pisałem do helpline i twierdzą, że edycja tego nie będzie należeć do prostych).

 

Kodu potrzebuję na wczoraj. Jakby ktoś miał namiar na taki byłbym bardzo bardzo wdzięczny.

 

Posiadam advanced meme generator ale go nie używam. Nie wiem co masz na myśli co do kwadratu ponieważ masz regulowaną wysokość. Jeżeli wgrasz prostokątny obrazek dostosowujesz wysokość i masz prostokąt. Zresztą myślę że jest to jeden ze skryptów który posiada bardzo dużo opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że jak wgrasz obrazek który jest bardzo wysoki i wąski to będzie on po wgraniu tak bardzo pomniejszony by zmieścic się w tym kwaracie, jaki mają zazwyczaj memy. Nie będzie on takiego rozmiaru jak przed wgraniem.

 

Zastanawiam się szczerze nad tym meme generatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że jak wgrasz obrazek który jest bardzo wysoki i wąski to będzie on po wgraniu tak bardzo pomniejszony by zmieścic się w tym kwaracie, jaki mają zazwyczaj memy. Nie będzie on takiego rozmiaru jak przed wgraniem.

 

Zastanawiam się szczerze nad tym meme generatorem.

 

Teraz rozumiem. O ile pamiętam to jest to do ustawienia w samych plikach bo kiedyś zaglądałem do tego. Głownie format jest uwarunkowany wyświetlaniem obrazków na stronie w sposób by był dopasowany do całej zawartości a nie do pojedynczego obrazka. Nie namawiam na kupienie tego skryptu ale dalej twierdzę że jest bardzo ciekawy. nie mam wprawdzie dokupionej opcji pod pliki GIF ale tylko z racji że sobie odpuściłem w wyniku braku czasu. To co jest cenne w tym skrypcie to samo wykonywanie funkcji a stronę można dostosować to tylko plik css i poznanie struktury elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję SIX... bardzo mi pomogłeś. Chyba kupię ten skrypt i się nim pobawię. 22 dolary to niewiele jak za tak rozbudowany panel do dodawania memów. Skoro to tylko kwestia css to bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję SIX... bardzo mi pomogłeś. Chyba kupię ten skrypt i się nim pobawię. 22 dolary to niewiele jak za tak rozbudowany panel do dodawania memów. Skoro to tylko kwestia css to bajka!

 

Poczekaj, rozpakuje go i sobie zobaczę jeszcze raz.

 

 

Dokładnie tak jak mówiłem + jest podział na header.php i footer.php a w środku wykonywane są funkcje oparte o pliki w: themes/classic/views/ Z tłumaczeniem będzie trochę zabawy bo tekst jest bezpośrednio w plikach ale to w sumie jak będziesz robił nowy theme i tak na bieżąco sobie zmienisz.

Screenshot - 16.11.2014 - 20:54:50.png

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mega! Dziękuję za pomoc SIX. W takim razie pobawię się tym kodem bo i tak muszę własną grafikę wlepić... ta domyślna jest okropna;).

 

Dziękuję za pomoc i szykuję dena... dolary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×