Skocz do zawartości
Samael

[Wirtualny] Mały i tani serwer

Polecane posty

Witam,
od dłuższego już czasu poszukuję oferty która spełniałaby następujące parametry:
min 2GB przestrzeni dyskowej
od 20 kont mailowych
Jedno konto FTP
Bez limitu plików (obecnie jest ok. 32000)
Minimum 10 baz MySQL
Możliwość podpięcia minimum 10 domen
W kwestii transferu - im wyższy tym lepszy.

Parametrem wyboru jest, zaraz po spełnieniu powyższych parametrów, oczywiście cena. Im niższa tym lepsza.

Dla jasności: Mam dziesięć domen dla moim małych stronek, część jest dla moich firemek i fundacji, część dla moich pasji. Niema tu nic nielegalnego, wszystko co udostępniam jest mojego autorstwa lub zostało legalnie zakupione. Mailing nie występuje, spamu nie rozsyłam.
Odwiedzalność jest marginalna - około 500 indywidualnych użytkowników miesięcznie.

Z góry dziękuję za pomoc i udzielane odpowiedzi / oferty.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta oferta zawiera w sobie wszystkie parametry które mnie interesują?

Bardzo dobra oferta cenowa - mam jednak dodatkowe pytanie, czy ta cena jest promocyjna czy zmieni się na wyższą np. po 2 latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta oferta zawiera w sobie wszystkie parametry które mnie interesują?

Bardzo dobra oferta cenowa - mam jednak dodatkowe pytanie, czy ta cena jest promocyjna czy zmieni się na wyższą np. po 2 latach?

Opłata roczna jest niezmienna. Natomiast kolejny darmowy okres rozliczeniowy (1 rok) wynika z promocji naszych drugich urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty serwerów z serii Basic:

 

http://www.mzone.uk/basic-ssd

 

Serwery wykonują aż 3 kopie zapasowe na zewnętrznych serwerach backupowych, idealne rozwiązane pod ważne projekty, monitoring 24/7/365 dni w roku, dyski SSD pod bazy danych, panel Directadmin PL.

 

Wszystkie opcje jak domeny, ftp, subdomeny, konta email są nielimitowane.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z nami.

 

Przy opłacie rocznej gratisy: Darmowa domena, Darmowy Certyfikat oraz 2 miesiące gratis!

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto za 44 zeta w Hekko ci wystarczy. Przy koncie za 70 zeta dadzą ci za darmo domenę PL. A jeśli się przenosisz z innego serwera to oni przenoszą ci pliki i dają pół roku hostingu za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×