Skocz do zawartości
m4t0sh

szukam dedyka

Polecane posty

Możecie polecić jakiegoś dedyka?

potrzebuję:

mocny procek jakieś i7 albo coś w ten deseń

minimum 16gb ram

windows

przystępna cena albo krótszy okres rozliczeniowy np. 14 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

mogę zaoferować

- Xeon E3 1240v2

- 16GB RAM

- 2 x 1TB

- rurka 300mbps

- system Windows 2008 R2

 

w cenie 300 PLN netto miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

a ile za system windows?

 

 

Windows Server 2008 R2 Standard - 59zł brutto/mc

Windows Server 2012 R2 Standard - 59zł brutto/mc

 

Dodatkowo oferujemy bezpłatną możliwość wymiany dysków SATA 1TB na 120GB SSD.

W przypadku zainteresowania- zapraszamy do kontaktu.

 

Pozdrawiamy,

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za licencja "Windows Server 2012 R2 Standard - 59zł brutto/mc" ?

czy w cenie jest RDP ?

 

Oczywiście, licencja uwzględnia dostęp do powłoki RDP (dla jednego użytkownika jednocześnie).

Wszelkie bardziej szczegółowe informacje dot. naszych usług uzyskają Państwo po kontakcie z @bok

 

Pozdrawiamy,

https://www.netdc.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Serwer SOS 2 + Licencja Win Srv St 2012/2008 w cenie sporo niższej niż na naszej stronie www.sprintdatacenter.pl

Zapraszam do kontaktu przygotuję specjalną ofertę.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

kont info@sprintdatacenter.pl

kont 696 021 304


Dodam, że obecnie mamy promocje na produkty Microsoft - pierwsze 2 miesiące korzystania z produktów z rodziny MS jest bezpłatne.

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście, licencja uwzględnia dostęp do powłoki RDP (dla jednego użytkownika jednocześnie).

 

 

Proszę jeszcze tylko o informacje czy to są licencje SPLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×