Skocz do zawartości
kalikali

Sponsoring portalu+forum tematycznego

Polecane posty

Witam, piszę z prośbą o uzyskanie pomocy w utrzymaniu portalu a zarówno forum tematycznego.

Jestem graczem znanej gry League of Legends, wiernie oddany, już od dłuższego czasu myślałem nad otworzeniem w sieci jakiejś strony internetowej dla League of Legends.
Zebrałem wszystkie pomysły, a więc powstałby to portal z poradnikami, newsami, największy polski support tej gry. Jest bardzo mało takich portali Polski, ta gra posiada kierunek Polski, graczy jest na prawdę sporo.
Planuje też w przyszłości dodać do tego portalu serwer Publiczny TS3 (komunikator) na którym wszyscy gracze będą mogli wspólnie się zbierać i omawiać tematykę.
Do tego dojdzie forum, przejrzyste, proste z osobami biegnącymi tylko do udzielenia pomocy zielonym osobom w temacie tej gry. Działy na każdy kierunek i temat gry.
Utworzenie swojego działu do komunikowania i dawania ogłoszeń dla własnej drużyny rankingowej. Publikacja drużyn rankingowym, oraz najważniejsze!
WSPIERANIE SILNYCH DRUŻYN RANKINGOWYM! - własny serwer/kanał dla komunikatora, własna strona internetowa reprezentująca drużynę od lepszej strony, pomoc graficzna, projekty koszulek na wyjazdy oraz unikalne loga dobrze przedstawiające wizerunek drużyny.
Mam w zanadrzu jeszcze kilka pomysłów, ale to w późniejszym etapie rozwoju.
Potrzebuje Serwer WWW, lub VPS.
Pozdrawiam i proszę o pozytywną odpowiedź, z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilu to już się przewinęło z pomysłem którzy brali maszyny, TS-y....... i suma sumarum albo w ogóle nie wystartowali albo wystartowali i po 3 miesiącach wszystko zdechło, ale maszynę cały czas chcieli mieć do dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem osób, mają własne nie wiadomo jakie pomysły. A szukają sponsora na max. 30zł bo to na tyle wychodzi. Nie wiem czy wiesz ale są portale bardzo znane w league of legends i nie wiem czy jest sens znowu otwieranie czegoś co i tak upadnie bo nawet nie masz konkretnej reklamy. Głupota to szukanie sponsora na ~ 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilu to już się przewinęło z pomysłem którzy brali maszyny, TS-y....... i suma sumarum albo w ogóle nie wystartowali albo wystartowali i po 3 miesiącach wszystko zdechło, ale maszynę cały czas chcieli mieć do dyspozycji.

 

 

Ja nie rozumiem osób, mają własne nie wiadomo jakie pomysły. A szukają sponsora na max. 30zł bo to na tyle wychodzi. Nie wiem czy wiesz ale są portale bardzo znane w league of legends i nie wiem czy jest sens znowu otwieranie czegoś co i tak upadnie bo nawet nie masz konkretnej reklamy. Głupota to szukanie sponsora na ~ 30zł.

 

Ten temat nie został poświęcony na takie odpowiedzi, miedzy innymi na zebranie zainteresowanych osób, które chciałyby pomóc w prowadzeniu serwisu. ;)

Szukana osoba została znaleziona! Success!

 

SZUKAM EKIPY DO ZARZĄDZANIA TYM SERWISEM, ADMINISTRACJA, MODERATORZY ORAZ REDAKCJA !!!

ZAINTERESOWANI PROSZĘ O KONTAKT NA EMAIL: marcintomaszewskikonin@gmail.com , lub GG: 35526226

DZIĘKUJĘ !!!

Edytowano przez kalikali (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem osób, mają własne nie wiadomo jakie pomysły. A szukają sponsora na max. 30zł bo to na tyle wychodzi. Nie wiem czy wiesz ale są portale bardzo znane w league of legends i nie wiem czy jest sens znowu otwieranie czegoś co i tak upadnie bo nawet nie masz konkretnej reklamy. Głupota to szukanie sponsora na ~ 30zł.

 

Jak 30zł to mało na szukanie sponsora to ja chętnie poszukam sponsora na serwer w okolicy 200-300zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jak 30zł to mało na szukanie sponsora to ja chętnie poszukam sponsora na serwer w okolicy 200-300zł :-)

 

Jeśli nie pasuje 30zł, to proszę bardzo.

 

SZUKAM SPONSORA NA OPŁACENIE Invision Power Board !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

 

 

SZUKAM SPONSORA NA OPŁACENIE Invision Power Board !!!

 

Tego się nie opłaca, do tego kupujesz licencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUKAM EKIPY DO ZARZĄDZANIA TYM SERWISEM, ADMINISTRACJA, MODERATORZY ORAZ REDAKCJA !!!

ZAINTERESOWANI PROSZĘ O KONTAKT NA EMAIL: marcintomaszewskikonin@gmail.com , lub GG: 35526226

 

Jak się ma pomysł to się samemu bierze za administracje serwerem, moderacja, oraz redakcją a nie szuka jeleni którzy za Ciebie wszytko zrobią a ty tylko będziesz zbierał śmietankę bo pomysł był Twój, dodatkowo za cudze pieniądze. Poznałem już pęczki takich jak Ty którzy szukali frajerów samemu nawet nie ruszając palcem. Ba trafiłem też na takiego który miał przygotowany serwer od strony administracyjnej, a i to było mało bo zaczął bąkać że mu koder potrzebny i czy przypadkiem bym się też tym nie zajął, samemu nie ruszył nic palcem.

 

Wpierw zaoferuj coś więcej niż pomysł a potem szukaj chętnych oraz sponsorów do pomocy.

Dziwię się że ten temat jeszcze wisi na forum...

Edytowano przez robson345 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×