Skocz do zawartości
krzysiek02

List polecony śledzenie przesyłki

Polecane posty

Korzystał ktoś z tej usługi? W poniedziałek o 15:54 wysłałem list polecony priorytet i od tamtej pory w śledzeniu przesyłki mi się nic nie zmieniło i nie wiem czy ten list doszedł czy nie. Na sms też nic nie przyszło :-/

http://www.iv.pl/images/25477679894922699058.jpg

Edytowano przez krzysiek02 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o pocztę polską? jeżeli tak to usługa działa poprawnie. Nie wiem czemu nie wyszła od nich od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o pocztę polską? jeżeli tak to usługa działa poprawnie. Nie wiem czemu nie wyszła od nich od poniedziałku.

 

Czyli, że oni jej nie wysłali czy po po prostu coś nie działa? Kobieta w okienku jeszcze się mnie pytała czy chce, żeby ten list szybko doszedł. Powiedziałem,, że tak. Ten list miałem dostarczyć do czwartku. Zauważyłem, że w urzędzie nadania w kodzie pocztowym jest wpisana źle ostatnia cyfra. Może to mieć jakiś wpływ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był list priorytetowy czy zwykły polecony? Jeżeli priorytetowy - w ciągu 48 godzin winien być u adresata, jeżeli zwykły - termin nie jest określony, ale zazwyczaj do tygodnia. Po tym czasie można zacząć interweniować. PP nie zawsze uzupełnia cały tracking, zależy "na kogo trafisz".

 

Dwa dni temu sam nadałem list polecony, priorytetowy ZPO. Dziś dostałem potwierdzenie odbioru. Na stronie trackingowej pojawia się jedynie urząd nadania, pojawił się dzień po nadaniu przesyłki.

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy listach poleconych nie jest widoczna trasa przesyłki (sporadycznie jest), jedynie zdarzenia jak nadania, wydanie doręczycielowi, awizo itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mi śledzenie u jednego kuriera po dwóch dniach dopiero zaczęło działać. Tak jak by numer był nieaktywny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekać na Pocztę Polską bo wcale nie jest taka zła. Dla przykładu od 2 tygodni czekam na przesyłkę z UK którą obsługuje Royal Mail, w miedzy czasie dotarła do mnie przesyłka z polski gdzie obsługiwała ją właśnie Poczta Polska i paczka z Hong Kongu nadana jako ekonomiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×