Skocz do zawartości
neax

Az.pl - 50GB za 1zł

Polecane posty

https://www.az.pl/hosting/#oferta

 

Widzę że az.pl mają promocję - 50GB za marną złotóweczkę.

 

Jaki w tym haczyk? bo aż mi się nie chce wierzyć że tacy są hojni.... :rolleyes:

 

Wiadomo drugi rok będzie płatny ale to i tak jakoś zbyt piękne by było prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, panel klienta jest jeszcze bardziej okrojony niż ten od nazwa.pl, gorszy niż wiele darmowych...

 

Tylko ta hojność (50GB za 1zł) aż w oczy kłóje, im się to nie powinno opłacać - w końcu co roku każda firma na jakieś promocje, mogę sobie skakać i przez cały czas mieć tani hosting.

 

Pewnie liczą że ludzie z lenistwa zostaną (za dużo kłopotów z przenoszeniem dużej strony)

Edytowano przez neax (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, można by tam trzymać jakieś mniej ważne pliki. Jak zdechnie na tydzień to żeby nie było płaczu, przeczeka się :) Ważniejszych danych bym tam nie trzymał.

 

@l3szcz - napisałeś tak niewiele a jednak tak wiele :D

 

P.S dlaczego post podczas pisania jest normalny a po wysłaniu zmienia się na bold?

Edytowano przez Pokuć (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak zamierzam zrobić (używać go będę do dzielenia sie obrazkami na forum ala imgur.com) - nie jest mi ten hosting w zasadzie porzebny ale, hej, to tylko zotówka więc czemu nie.

 

"P.S dlaczego post podczas pisania jest normalny a po wysłaniu zmienia się na bold?"

 

l3szcz ma chyba spartoloną sygnaturę (nie zamkniety bold)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Już poprawiłem sygnaturkę. Napisałem niewiele ale w rzeczywistości jest to poparte moim doświadczeniem z AZ, a było ono przykre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko .pl? Nie, .eu też. Źle, jednak tylko .pl.

 

Nawet nieźle. Przedłużenie kosztuje 79 (netto?), czyli dwa lata kosztują niecałe 97zł z groszami. Dla porównania, w OVH dwa lata nowej domeny .pl to 62zł (12 za pierwszy rok, 50 za kolejny).

Edytowano przez spindritf (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa tak, jak każdy inny hosting z Az.pl. Grzech nie kupić, chociażby ze względu na wartość dodaną (np. te domeny, kupon do AdSense i na Fotolię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze że nie mam pojęcia jak działa (nie mam tam głównej strony) ale ten ich panel zarządzania to jakieś chaotyczne pomieszanie z poplątaniem :wacko:

Trudno cokolwiek znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Przyznam szczerze że nie mam pojęcia jak działa [...]

 

Korzystam z ichnich usług dla kilku mniej wymagających stron (Wordpress, kilkaset odwiedzin miesięcznie/domenę). Hosting po prostu działa i tyle, ale też nie molestowałem go jakoś, więc nie wiem jak wypadnie przypadku większych potrzeb :)

 

Co do panelu - racja, konieczność korzystania z dwóch skrajnie różnych interfejsów w celu zaparkowania domeny to jakaś pomyłka (że o intuicyjności tychże nie wspomę).

Edytowano przez geekboy68k (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×