Skocz do zawartości

Polecane posty

Ostatnio bawiłem się trochę z kompresją na Apache i zauważyłem dziwny problem z IE 11 (Win 8.1). Otóż gdy otwieram strony skompresowane za pomocą Gzip, to przeglądarka nie renderuje tych stron tylko pobiera jak zwykły plik, np. www.quefaire.be/bruxelles.html.gz.

 

Mógłby ktoś sprawdzić czy u niego jest podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×