Skocz do zawartości

SOK

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O SOK

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

4338 wyświetleń profilu
 1. Co zamiast Skype?

  Do rozmów to tylko połączenia p2p. Przy połączeniach przez serwer zawsze będą większe opóźnienia. Czyli protokoły RTMFP albo jak już ktoś wspomniał WebRTC. Do tego jako serwer MonaServer. Ale chyba lepiej znaleźć jakieś rozwiązanie biznesowe jak zoom.us.
 2. NAGRYWANIE

  ffmpeg -i rtmp??? -hls_time 600 -hls_segment_filename "/var/www/file-%03d.mp4" playlist.m3u8
 3. nginx

  HLS zostało wymyślone dla użądzeń mobilnych - testuj na telefonie albo w playerze HTML5. W odtwarzaczu flashowym testuj strumień flv. Spróbuj hls_fragment 10s Można pobierać z różnych serwerów jakimś roundrobin na subdomenie, ale jak zachhować synchronizacje strumieni nie mam pomysłu.
 4. Debian 8 + 3 monitory

  Jaki procesor i grafika? Podobno Intele z serii i357 od generacji 3 (z grafika Intel HD 4000) wspieraja 3 wyswietlacze.
 5. Edycja jednej linij tekstu w wielu plikach

  Napisałem taki skrypt PowerShella: ForEach ($n in @("plik1.txt","plik2.txt")) { $f = Get-Content $n $f[4] = "Nowy 5 wiersz" $f | Out-File $n }
 6. Nada się. Jedyne ograniczenie to łącze 50 Mb. Policz sobie ile osób zmieścisz w zależności od jakości. Przykładowe bitraty zobacz np. w tej tabelce: http://en.wikipedia.org/wiki/YouTube#Quality_and_formats
 7. Instalacja: https://github.com/arut/nginx-rtmp-module/wiki/Getting-started-with-nginx-rtmp Jeśli będziesz miał problemy na priv.
 8. Ja używałem https://play.google.com/store/apps/details?id=air.OS.Broadcaster&hl=plale na iOS. Aplikacja wysyła strumień do serwera VPS. Nie musisz przekierowywać portów itp, wystarczy że masz otwarty port do nadawania. Możesz sprawdzić również livestream.com albo ustream.com - ja nie używam bo drogie, a na darmowych reklamy. Za darmo jest również YouTube - ja nie używam, bo trzeba tworzyć wydarzenia, jest trudna procedura nadawania i za każdym razem inny adres odtwarzacza. Własny serwer nginx zawsze czeka na mój strumień.
 9. VPS z nginxem i modułem rtmp. Ja tak robię na tanim VPSie od mintshost i wszystko ładnie działa. Jeśli potrzebujesz pomocy pisz na priv.
 10. tiktalik

  Ja mam zwykle ładny ping ponizej 20, ale co 10 sekund skacze do 80-100. Rozumie ktoś to zjawisko? Wcześniej miałem również inne problemy, ale ostatnio działa dobrze.
 11. IE 11 bug gzip?

  U mnie pobiera plik gz.
×