Skocz do zawartości
teppic

Supertyp.pl - prośba o ocenę wizualnej strony

Polecane posty

Witam! Mój stary blog nabiera wiatru w żagle. Postanowiłem trochę przemodelować rozkład listingu artykułów, czcionkę itd. Mam prośbę o ocenę: wielkości i koloru czcionek, funkcjonalności oraz strony graficznej.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PPM zablokowany bo tak ubzurał sobie wynajęty przeze mnie koder freelancer;). Właśnie przez względy bezpieczeństwa;).

 

Braki we wpisach uzupełniam na bieżąco. Pracuję też cały czas nad czcionkami i ich kolorem.

 

Dzięki za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się na stronie startowej system jednokolumnowy - jeden moduł na całą szerokość strony. Jak dla mnie o wiele zgrabniej wygląda, gdy są dwa lub trzy kolumny. Robi wrażanie, że więcej się dzieje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslałem nad układem wielokolumnowym ale myślę, że ten obecny jest bardziej przejrzysty.

 

Niestety nie wiem pod jakie hasła tego bloga promowac na google adwords;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PPM zablokowany bo tak ubzurał sobie wynajęty przeze mnie koder freelancer;). Właśnie przez względy bezpieczeństwa;).

Zapytaj sie go czy jego względy bezpieczeństwa objęły fakt istnienia skrótów klawiszowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety kontaktu z nim nie mam już bo strona liczy już dobre 5 lat;).

 

Traktuję ją jako takie uzupełnienie mojego portfolio, taki rozbudowany blog. Myślę, że brak w Polsce strony tego typu i tylko dlatego ją zrobiłem. PRzyznam szczerze, że mam inne projekty na głowie i nie chce mi się za bardzo jej uzupełniać. Na innych userów nie ma co liczyć raczej bo to nie demotywatory, że wystarczy głupi obrazek i kilka linijek tekstu;).

 

DZiękuję za opinie. Jestem trochę śłaby z php ale staram się w miarę moich możliwosci to wszystko poprawiac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×