Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
neon103

[Zlecę] Konfiguracja serwera dedykowanego

Polecane posty

Zamierzam kupić serwer dedykowany ze strony http://www.soyoustart.com/pl//

Pakiet: SSD-1 Intel Xeon E3 1225v2 + panel administracyjny DirectAdmin

 

Szukam osoby, która dokonałaby konfiguracji serwera.

Zainstalowanie directadmin, wgranie potrzebnych modułów itd.

 

Mam skrypty oparte na phpbb, wordpress, seokatalog i inne popularne.

Proszę o propozycję ceny oraz przybliżony termin wykonania oraz czy otrzymam FV.

 

Kontakt: d.szwaba@gmail.com

 

PS: w dodatkowe pole "budżet" wpisałem 1 zł, ponieważ nie orientuję się w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnej korzyści dla zlecającego, który poda maksymalną kwotę jaką jest w stanie zapłacić. Po co? Żeby zleceniobiorcy mogli podbić cenę do maksimum? Ta praktyka zawsze mi się wydawała dziwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnej korzyści dla zlecającego, który poda maksymalną kwotę jaką jest w stanie zapłacić. Po co? Żeby zleceniobiorcy mogli podbić cenę do maksimum? Ta praktyka zawsze mi się wydawała dziwna.

Cóż, nieraz pojawiały się tu oferty z budżetem rzędu 300-500zł za zlecenie, które zajmowało 2 godziny czasu. I znam sporo zleceniobiorców tutaj (w tym siebie), gdzie nikt nie kasował w wysokości pełnego budżetu, a za faktycznie wykonaną pracę (czyli np. 75zł za godzinę, tak jak jest to w moim wypadku).

 

Natomiast w sytuacji, gdy zlecający nie podaje budżetu, ale podaje zaniżony, to mi się nie chce odpowiadać i wysyłać oferty. Nie traktuję go poważnie i wiem, że sporo doświadczonych administratorów z tego forum również ma podobne podejście. No ale gimbaza i domorośli pseudoadmini bez doświadczenia z radością przyjmą zlecenie, a taki klient po jakimś czasie przyjdzie by mu zoptymalizować serwer, zabezpieczyć, albo rozwiązać rozmaite problemy. Jak to miało miejsce wielokrotnie na przestrzeni lat.

 

Zatem korzyść dla klienta jest ewidentna - otrzymuje szansę na najlepszą możliwą usługę w danym budżecie. To trochę tak, jak z wybieraniem samochodu - najpierw ustalasz budżet, a dopiero potem wybierasz konkretne modele, które mieszczą się w danym budżecie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest takie dziwne dla Ciebie? Jak klient któremu administruję od kilku lat serwery poprosił o pomoc w doborze komputera dla grafika, to pierwsze pytanie było właśnie o budżet. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żadnej korzyści dla zlecającego, który poda maksymalną kwotę jaką jest w stanie zapłacić. Po co? Żeby zleceniobiorcy mogli podbić cenę do maksimum? Ta praktyka zawsze mi się wydawała dziwna.

 

To jest tu niepoprawne, i chyba nigdy się nie zmieni.

 

 

Natomiast w sytuacji, gdy zlecający nie podaje budżetu, ale podaje zaniżony, to mi się nie chce odpowiadać i wysyłać oferty. Nie traktuję go poważnie i wiem, że sporo doświadczonych administratorów z tego forum również ma podobne podejście.

 

Twórca tematu poradził sobie bez podania konkretnego budżetu Krzysztofie.

Skoro nie chce Ci się odpowiadać i wysyłać oferty to po cholerę dalej piszesz te posty?

 

Zgłoś post albo przedstaw widełki, które zleceniodawca powinien dać chcąc zlecić taką robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×