Skocz do zawartości
KwiatQProjekt

Vps z ovh czy mintshost?

Polecane posty

Ja muszę przyznać że mój dedyk z mintshost ma większy uptime niż dedyk z OVH :D ostatnio w OVH mieli problem i przez kilka godzin mój serwer był niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać że mój dedyk z mintshost ma większy uptime niż dedyk z OVH :D ostatnio w OVH mieli problem i przez kilka godzin mój serwer był niedostępny.

Ten minis że dedyk z mintsa nie ma żadnego panelu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki ty chciał byś panel? w ovh panelu też nie dostajesz jedynie jak wszędzie start, stop, reboot jak chcesz DA to płacisz jak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jaki ty chciał byś panel? w ovh panelu też nie dostajesz jedynie jak wszędzie start, stop, reboot jak chcesz DA to płacisz jak wszędzie.

właśnie chodzi mi o podstawy reinstalacja,start,wyłącz a mintshost kompletnie nie oferuję panelu pod serwery dedykowane wszystko robisz przez pomoc techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

właśnie chodzi mi o podstawy reinstalacja,start,wyłącz a mintshost kompletnie nie oferuję panelu pod serwery dedykowane wszystko robisz przez pomoc techniczną.

 

Za tak duże pieniądze to jeszcze gwarancja uptime 100% i support z maksymalnym czasem reakcji 2 minuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Za tak duże pieniądze to jeszcze gwarancja uptime 100% i support z maksymalnym czasem reakcji 2 minuty?

 

Nie chcę się czepiać ale kiedyś już pisałem każdy wycenia swoją pracę/usługi na tyle ile uważa za słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy nad dodaniem panelu start/restart/reinstalacja serwera dedykowanego, jednak na obecną chwile nie możemy podać wiążącego terminu jego wprowadzenia, więc takowe prośby nalezy kierować na support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie użyłem funkcji restart w panelu, dla mnie to jest zbędne, raz w kolokacji potrzebowałem zrestartować serwer to zrobiłem to przez pdu, ale tak, na co dzień to ani restart, ani start, stop czy reinstalacja nie jest mi potrzebna. Co do mintshost, mają support 24/7 :) dzwonisz i robią to za Ciebie, szczerze mówią mnie już pewnie mają dosyć, ale zawszę jak zadzwonię czy napiszę pomoc od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o antyddos to oczywiście OVH, ale jeśli potrzebujesz czegoś pod niskie pingi to polecam MintsHost : )

Na projekty testowe, bądź naukę bierzemy openvz w MintsHost ze względu na możliwość reinstalacji i cenę : )

 

Problem jest w MintsHost wtedy, kiedy próbujesz zrobić coś poważnego (na kvm albo dedyku), a nie masz o tym bladego pojęcia. Dochodzisz do tego metodą prób i błędów, co często wiąże się z reinstalacjami serwera - wtedy zaczynają się schody.

 

Jeżeli przewidujesz ataki na swój serwer (i nie jest to serwer www) to polecam wybór vps'a w OVH.

Jeżeli potrzebujesz vps'a pod www, to wybierz MintsHost (ze względu na cenę) i ukryj serwer za CloudFlare ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×