Skocz do zawartości
krzysiek02

Tp-link td-w8951nd

Polecane posty

Wczoraj padł mi mój d-link. Myślałem, że to tylko zasilacz kupiłem dzisiaj jakiś za 15zł podpiąłem i dupa. Więc pojechałem z powrotem do sklepu podpięliśmy jeszcze na wszelki wypadek jakieś inne zasilacze pod router ale ni ruszył. Sprzedawca zaproponował mi najtańszy router tp-link za 130zł. Mówię dobra biorę za oknem leje jak nie wiem co nie będę jeździł po mieście. Teraz postanowiłem wejść sobie na allegro sprawdzić ile on kosztuje no i się trochę zdziwiłem bo można go już dostać za 70zł. Czy oni w tych sklepach mają aż takie wielkie marże czy może sprzedawca się pomylił albo specjalnie mi go wcisnął za taką cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklepy stacjonarne mają wyższe koszty utrzymania. Kupiłeś za taką kwotę i praktycznie na tym koniec, zwrotów sklep nie ma obowiązku przyjmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla przykladu tornister szkolny:

 

a) znany serwis aukcyjny: 115zl + przesylka

b) sklep w galerii (promocja/przecenia z 220zl) 185zl

c) inny duzy sklep w galerii S**K - 300zł

 

Oczywiscie mowimy o tym samym modelu w 110%.

 

Z tego co piszesz to dales sie zrobic w przyslowiowego "konia". Nauczka na przyszlosc.

 

Nie bez powodu ludzie jak chca cos kupic to od razu wchodza na all*.pl i patrza jakie sa ceny. Niektorzy bedac w marketach z tabletami pokazuja sprzedawcy cene gdzies tam i mowia, ze za tyle moga w danym sklepie kupic - a jak nie to sie zwijaja.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyslam sie... ja mam zapasowy router na polce, kupiony na wyprzedazy w markecie; ASUS... za 50z. Podstawowy model z wifi.

 

Ale tez mam mozliwosc ominiecia routera i wpiecia sie bezposrednio do karty sieciowej.

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja miałem zapasowy modem. Podpiąłem go ale okazało się, że nie mam jak sterowników zainstalować ponieważ miałem jakiś czas temu wymiennie części w komputerze i oczywiście musieli pozmieniać wtyczki do cd-rom żeby kupować nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zapas posiadam takze modem GSM na USB. Dodatkowo wszystkie sterowniki mam na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wczoraj padł mi mój d-link. Myślałem, że to tylko zasilacz kupiłem dzisiaj jakiś za 15zł podpiąłem i dupa. Więc pojechałem z powrotem do sklepu podpięliśmy jeszcze na wszelki wypadek jakieś inne zasilacze pod router ale ni ruszył. Sprzedawca zaproponował mi najtańszy router tp-link za 130zł. Mówię dobra biorę za oknem leje jak nie wiem co nie będę jeździł po mieście. Teraz postanowiłem wejść sobie na allegro sprawdzić ile on kosztuje no i się trochę zdziwiłem bo można go już dostać za 70zł. Czy oni w tych sklepach mają aż takie wielkie marże czy może sprzedawca się pomylił albo specjalnie mi go wcisnął za taką cenę?

 

Przyjmijmy że koszty prowadzenia firmy są takie same. Dochodzi ci koszt lokalu (około 2-3 tysie miesięcznie), koszt ewentualnego pracownika 3-4 tysie (wliczając składki i inne pierdoły).

 

Gdzie można zdobyć 6-7 tysi? Pewnie sprzedając drożej towar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×