Skocz do zawartości
Viva

Page Rank umarł?

Polecane posty

Witam!

 

Zacząłem ostatnio się zastanawiać dlaczego po około pół roku intensywnego pozycjonowania moja domena nie otrzymała nawet 1pkt. pr. Poszperałem trochę na innych forach, dużo ludzi pisze że update'u PR już nigdy nie będzie, gdzyż nie ma on żadnego wpływu na jakość domeny. Biorąc pod uwagę częstotliwość update'ów pr jakieś 2 lata temu sam zaczynam się przekonywać do tej teorii, wcześniej updaty były co około 3mc. czyli 90 dni. Aktualnie ostatni update był 203 dni temu. Co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nieprawda, że wcześniej update były co trzy miesiące. Zdarza się, że z taką częstotliwością bywały, ale był też rok, w którym update był tylko raz (kwiecień 2010) lub tak jak w ubiegłym roku - 4 luty 2013 i 6 grudzień 2013.

 

Zatem nie ma żadnej prawidłowości. Myślę, że tak zupełnie to Google nie zrezygnuje z podawania PR, ale być może będziemy musieli jeszcze poczekać na kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PR dalej jest aktualizowany, ale zadaj sobie pytanie, czy wyznacznik wysoki wskaźnik PageRank zawsze wskazuje wysoką jakość strony. Pytanie retoryczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat. Ma ktoś jakieś info co do PR?

Na dzień dzisiejszy nie był już aktualizowany 433 dni...

 

[*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google zapowiadało, że przestanie aktualizować page rank dostępny przez ich API.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×