Skocz do zawartości
limes

bład na forum

Polecane posty

Widziałem już coś takiego tu na WHT rok czy dwa lata temu.

Śmieszne, że taki płatny skrypt jak IP.Board nie ma przed tym zabezpieczenia od tak długiego czasu. Może za bardzo polegają na javascriptowych edytorach WYSIWYG i zapominają o dalszym sprawdzeniu treści podpisu po stronie serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi - twórcy oprogramowania wychodzą chyba z założenia, że każda osoba na świecie jest fanem stron opartych w pełni na javascript, że wszyscy zawsze z tej technologii korzystają, że nikt już ręcznie nie wpisuje z klawiatury jakichkolwiek tagów i zaczęli chyba polegać wyłącznie na tychże javascriptach ufając, że w nich załatwione mają wszystko odnośnie ewentualnych błędów (np. nie zamknięcie tagu) popełnionych przez użytkownika. A wystarczy zaimportować jakiś fragment kodu PHP ze starych skryptów, sprzed ery javascriptowych WYSIWYG na forach, gdzie to było załatwione.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Teraz już jest prawie gotowa wersja ipb 4 więc mam nadzieję, że kwestia edytora będzie poprawiona bo dużo o niej piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest, coś się wczoraj kopneło. Podesłałem info Bartkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny błąd

top100.wht.pl

Fatal error: Uncaught Database_Exception [ 145 ]: Table './wht_top100/domain_queue' is marked as crashed and should be repaired [ SELECT COUNT(`id`) AS `count` FROM `domain_queue` ] ~ MODPATH/database/classes/kohana/database/mysql.php [ 181 ] thrown in /home/wht/domains/top100.wht.pl/public_html/modules/database/classes/kohana/database/mysql.php on line 181

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W ogóle coś ostatnio WHT muli, w szczególności w kliknięciu po prawej w nową opinię. ładuje się i ładuje i końca ni ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem w porę zmiany adresu IP, więc nowy serwer monitoruję dopiero jakieś 15 godzin (od chwili zwrócenia uwagi na ten temat i powyższą notatkę), ale już da się dostrzec, że jest faktycznie wolniej niż na poprzednim serwerze.

 

Poza tym na chwilę obecną coś popsuło się z DNSami, domeny webhostingtalk.pl i wht.pl nie kierują nigdzie, na żaden serwer, są niedostępne w sieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Szewc w dziurawych butach chodzi...

 

Tak na serio to dzieci wyszły 2,5msc przed czasem i po szpitalu latam przez co migracja nie została przypilnowana.

 

Problem wydajności zidentyfikowany (hostlog.wht.pl) trochę jeszcze trzeba się z nim pobawić ale generalnie powinno już być ok.

 

Sorry za problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisany Wczoraj, 20:04

 

 

bo aktualnie mi podaje 20:03 ;)

 

Transakcje giełdowe Ci sie rozjechały przez to? :D

Poprawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj nocy tych błędów sql jest sporo. Teraz od nowa sie zaczely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięte.

 

To podeślij jak coś widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst w okienku odpowiedzi nie zawija się poprawnie. Przynajmniej na moim Ubuntu 14.10 w Firefoksie 26 36, oczywiście (najnowszym stable).

 

Nie wiem, czy to wynika ze zmian na forum, czy z nowej wersji Fx. Nic więcej chyba nie zmieniałem.

 

mDH9p86.png

 

Ten sam problem występuje również przy odpowiadaniu w pełnym edytorze.

 

SZRyWWm.png

Edytowano przez blfr (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na takiej samej przeglądarce jak moja też komuś źle działa to polecam mocne wyczyszczenie pamięci podręcznej. Systemowe pliki tymczazowe też można. Jak dalej nie będzie działać to albo cache u mnie (szkoda czyścić, skoro dobrze działa :D) albo coś z forum. Potrzebujemy więcej zgłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni klikąc w Zobacz nowa zawartośc wyświetla się pusta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni klikąc w Zobacz nowa zawartośc wyświetla się pusta strona

 

Chyba tylko u Ciebie mi normalnie świeże wyniki pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie tylko ff.

Jak jestem zalogowany to tak się dzieje. Po wylogowaniu pokazuje normalnie nową zawartość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×