Skocz do zawartości

limes

Użytkownicy
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

limes wygrał w ostatnim dniu 6 Grudzień 2015

limes ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

27 Normalna

4 obserwujących

O limes

 • Ranga
  Stały użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://stream-recorder.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Hej, a masz narysowany projekt? Prześlij podgląd na pw.
 2. Nie ma to sensu. Poczytaj np o https://www.cloudflare.com/
 3. potrzebuję pomocy od zaraz

  Co tu się dzieje? ;s ;s ;s
 4. Są różne rozwiązania: - zakup serwera vpn z lokalizacją w Polsce np. https://www.mydevil.net/vpn.html https://www.privateinternetaccess.com/pages/network/ - zakup hostingu z dostępem do ssh lub serwera vps i skonfigurowanie proxy socks w przeglądarce tutaj przykładowa instrukcja z gooogle http://securitymusings.com/article/462/how-to-set-up-a-socks-proxy-using-putty-ssh
 5. A obecny panel w jakim języku jest napisany?
 6. A to jakiś tajny projekt? Możesz napisać w kilku krótkich zdaniach jaki portal, jaki plugin i jaki budżet?
 7. Restreaming i zacięcia

  Siemanko, transkodujesz i to może mieć bezpośredni wpływ na przycięcia, chociaż nie wiem na jakiej maszynie to robisz. Spróbuj tylko kopiować przy użyciu ffmpeg: ffmpeg -i "'.$rtmp_in.'" -vcodec copy -acodec copy -f flv "'.$rtmp_out.'"
 8. Baza danych w Laravel

  Jak tb3.pl napisał dobrze byłoby wiedzieć co robi funkcja resetInTreatmentBy(), być może jest możliwość optymalizacji kodu, jeżeli uważasz że nie, to faktycznie pozostaje zmiana serwera.
 9. Nie ustawisz cache'u lub kompresji na serwerze do którego nie masz dostępu. Pozostaje Ci jedynie kontakt z dostawcami tych materiałów.
 10. Zupełnie zabezpieczyć to się nie da, z kilku powodów. Głównie dlatego, że film wędruje na dysk klienta. Ja korzystam z nginx, gdzie z łatwością można dodać token zabezpieczający, nie testowałem na hls jedynie na strumieniu rtmp ale nie widzę większej różnicy i w tym przypadku to również powinno zadziałać. Oprócz samego tokena możesz dodać sprawdzanie domeny, ip klienta i wiele innych. Co do wowzy mam zbyt małe doświadczenie.
 11. No tak, flash player umiera, jednak zainteresowanie tą technologią jeszcze nie wygasło. Mimo, że wtyczka jest dziurawa można odnaleźć ją na wielu stronach (w większości przez to, że te witryny nie są aktualizowane). Zgadza się, mamy 2016 rok ale np Agencja TVN (x-news.pl), około 3 mc temu przeszła zupełnie na html5, a jej filmy znajdowały się no i nadal znajdują w wielu miejscach w sieci, IMHO jest to rok mocno przełomowy co do sfery streaming'u, ze względu na postęp technologii, streaming live na fb, "niedługo telewizja na youtube".. Całkiem przyjemne nowinki dla osób zainteresowanych tematem. Przepraszam za dygresję.
 12. Certyfikaty od Let's Encrypt

  Odświeżam temat - od 3 grudnia https://letsencrypt.org/ jest już w otwartej becie. Sam już skorzystałem.
 13. Kiedyś faktycznie było napisane wprost Under the terms of our Non-Commercial License, you can use, modify and redistribute the player for non-commercial purposes only. Commercial sites must purchase a license for the Pro, Premium or Ads editions. Obecnie w przypadku bezpłatnej licencji, a wydaje mi się, że dobrze to zrozumiałem, zabrania się wyświetlania reklam i pobierania opłat za oglądanie. Patrz pkt. "Advertisements" i "Adaptations and OEM" http://www.jwplayer.com/tos/
 14. AdminLTE - usunięcie stopki

  Więc w źródle strony można umieścić informację o AdminLTE i będzie dobrze ?
×