Skocz do zawartości
Gość

[reseller]Szukam Taniego Resellera Do Nauki :)

Polecane posty

Gość

Cześć,

 

Zrobiliście mi 'smaka' tymi dyskusjami o hostingu i postanowiłem rozejrzeć się za jakimś "gotowcem", a mianowicie małym resellerem, powiedzmy 1/10Gb, najlepiej na (jak sądzę) najpopularniejszym WHM + cPanel. Proszę o namiary firm polskich, ale z serwami w Europie (czyli od UK po Słowację :P

 

Chciałbym kupić reselka na początek na 3 miesiące, do zabawy. Nie będę nic z niego sprzedawał, ale kto wie co przyniesie przyszłość - a rozwijać umiejętności trzeba, no nie? :)

 

Widziałem oferty fc.pl, hostings.pl, inten.pl - co o nich myślicie? Odpada tani-hosting.net (po prostu ..za tanio!). Spodziewam się pełnoprawnej firmy, żadnych szemranych interesów :)

 

Mogę dać do 100 + VAT za kwartał. Jeśli ktoś zgłosi się "z promocją", to obiecuję nie stawiać tam za dużo rzeczy, bo - jak piszę wyżej - chcę tylko się rozejrzeć.

 

pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zainteresować się Superhostem z jego "polskim-niepolskim" łączem do Level3 i backendem w postaci serwerydedykowane.pl :P. Ceny są tam jednak trochę większe niż Twój budżet. Najmniejszy reseller kosztuje 69 zł za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zainteresować się Superhostem z jego "polskim-niepolskim" łączem do Level3 i backendem w postaci serwerydedykowane.pl :P.

Wybacz Sponsi, ale muszę Ci zaśmiecić wątek. :)

Korzystał ktoś może z ich oferty backupu?

11 zł miesięcznie za 10 GB to dobra oferta,

a w dodatku skoro mają Level3, to z Netdirekt będzie "szło" jak burza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idealne Sponsi dla ciebie będzie www.goodhost.pl pakiet RESSELER1 cena 50 zł za kwartał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą wiosenną promocją:

 

Konto Reseller 500MB / 10GB

Pojemność : 500 MB

Transfer : 10 GB

Uptime : 99,8 %

Panel : Cpanel/WHM

Panel : RVskin

Darmowe Skrypty : Fantastico

Promocja Wiosenna : 50 % zniżki z 20 zł

Cena: 10 zł / miesiąc netto

Lokalizacja: Niemcy

cxc.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki za odpowiedzi ;)

 

exe... goodhost.. sorry, ale nie zaufam firmie, która ma napisane w ofercie "resseler"... no i ciut za tanio.. :P ale zobaczę..

 

bellerofont ..nie szkodzi, ja nie mam shiz w stylu "nie robić OT" :)

 

fujara ..echhh.. no.. w sumie dzięki, pomyślę... jak już pisałem, odstraszają mnie Wasze niskie ceny, serio... dlatego też np. nie 'wszedłem' w easyisp.pl swego czasu (i się okazało, że słusznie..)

 

powęszę jezcze... i spojrzę na ten superhost..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź http://www.resellerzoom.com wydaje się idealne akurat do tego co potrzebujesz.

Mam u nich resellera już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony :)

Co prawda ostatnio ktoś mocno się czepial ich, ale tamte zarzuty dotyczyły chyba poczty, a co do niej nie moge się wypowiedzeć bo po prostu nie mam tam skrzynek, ale co do reszty usług to działają mi wzorowo.

2GB pow. i 30GB trafficu za niecałe 5$ ~ 16zł, a jest wszytko co potrzeba włącznie z php5.

Działa bez problemu płatność każda wypukłą kartą i myśle ze te "wirtualne" z CVV2 też będą (podstawowa mKarta nie :P). Płacisz co miesiąc i się bawisz ile chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem oferty fc.pl, hostings.pl, inten.pl - co o nich myślicie?

Z fc nie miałem styczności, ale wszedzie dobrze o nich piszą.

W hostings też nie miałem konta ... , ale to dlatego że nie mozna dokupić mozliwości oversellingu, więc jesli chcesz ją mieć, to nie tu (chyba że coś się zmieniło)

Co do inten, to, aktualnie korzystam z ich usług (wcześniej byłem w aikmedia, ale zrazili mnie pewną sytuacją...). Wszystko działa poprawnie, szybki support - mogę polecić z czystym sumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz zainteresować się Superhostem z jego "polskim-niepolskim" łączem do Level3 i backendem w postaci serwerydedykowane.pl :). Ceny są tam jednak trochę większe niż Twój budżet. Najmniejszy reseller kosztuje 69 zł za miesiąc.

 

Na superhoście znowu skończyło się miejsce na serwerze :) Ja rozumiem co to jest overselling, ale z tym to kuz przeginają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej w whm nie ma sie czego uczyc:)

 

napisz do mnie na gg: 7800308 to dam Ci dostęp do mojego nieużywanego resellera i sie poduczysz czego tam chcesz, pozakladasz konta, pakiety itd ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś wspomniał chyba, ale ja też potwierdze te dane - mam od miesiąca resellera na www.site24.pl i jak narazie nie mogę narzekać - no może minimalnie bym popracował nad obsadą supportu - ale z takim jak jest teraz też da się funkcjonować :)

 

Dodano: jest jednak wada - często się muli... ale jak na zabawę, to chyba wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest po to reseller Żeby sie nie uczyć ! xD

wystarczy angielski ,5 minut i wszystko wiesz -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jak chcesz moge Ci załatwic resellera

Pojemnosc 1 GB

Transfer 10 GB

cPanel/WHM

od znajomego z serverownia.pl tera aktualnie h4e.pl za jedyne chyba 13 zł na miecha, więc kwartał by cie 39 zł kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na hostings.pl Wiakszość serwerów mają już w polsce. Ja niestety jako stary klient zostałem jeszcze w USA ale z Gnaxie (nie the planet) wiec jest bardzo łądnie. Jakość nieporónywalna z h4e.pl (wystarczy zobaczyć opinie), mam i jestem zadowolony, ponoć niedługo ma być nowa (lepsza oferta). Czasami 10 zł robi dużą różnice. Nowe konta raczej napewno są w polsce (łacze do tepsa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja np. slyszalem wiele zlego o hostings.pl ze działa kiedy chce :) no chyba ze to opinie tych co w the planet mieli, chociaz ja jjak mialem serva na the planet nie narzekalem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój reseller chodzi idealnie (mam nietypowy pakiet jeszcze z czasów gdy sprzedawali pod neohost.pl) ale nie mam np shella co ma i swoje dobre strony, nie stosują overselingu (znaczy sienie dają takiej możliwości resellerom) i jestem na naprawde mocnej maszynie ale i tak zytnio ich nie obciązam za to przedchwilą zobaczyłem eroor 500 w blink.pl (ponoć mają klaster i inne bajery) wiec każdemu sie coś przytrafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×