Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość l3szcz

Nie za bardzo, zauważyłem ograniczenia dla fopen przy jednym skrypcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo, zauważyłem ograniczenia dla fopen przy jednym skrypcie.

co masz na mysli?

 

 

ja chcialbym tam phpbb3 i moze wp lub zwykla html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli?

 

 

ja chcialbym tam phpbb3 i moze wp lub zwykla html

 

Zwykła strona w html: TAK

phpbb3 , wp: NIE

 

jak to mówią będziesz miał problemów od A do Z ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na az nie stawiaj nic poważniejszego niż strony statyczne, szkoda czasu i nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzialem tam kiedys jakis tani pakiet i rzeczywiście była masakra. Za to ceny domen mają jak najbardziej ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temat nie poruszany więc go pociągnę dalej. Mam u nich hosting, początkowo płatne 15zł na rok i nie jest źle. Hosting stabilny i dobry kontakt z administracją. Może po prostu poprawili się skoro wcześniej była tragedia ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od paru lat mam u nich konto hostingowe.

 

Do pewnego momentu support działał szybko... ale teraz na odpowiedź na proste pytania muszę czekać średnio 24h co jest dla mnie totalnym nieporozumieniem.

 

W chwili obecnej zależy mi na czasie, wysłałem maila i cisza od wczoraj rano (kolejny raz).

 

W odpowiedzi na mój e-mail dostaję ticket z info: "W trosce o dobrą, wzajemną komunikację i współpracę, odpowiedź na zgłoszenie zostanie wysłana najpóźniej w ciągu 24 godzin roboczych"

Czyli...około 3 dni...dramat :(

 

Trzeba chyba szukać innego dostawcy usług...

Edytowano przez pekus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach nieszczęścia (kupiłem w promocyjnej cenie serwer na 24 miesiące) pożegnałem się z tą firmą. Od pół roku jedyny kontakt z nimi był wtedy jak blokowali mi serwer za np. spam przez formularz kontaktowy na wordpressie. Ale zamiast zablokować pocztę albo daną domenę to blokowali mi cały serwer i zawsze w piątek po południu jak był utrudniony kontakt. Żenada! Nigdy z nikim nie można było się skontaktować. Ale jakież było moje zdziwienie jak im bliżej końca umowy tym więcej maili a nawet 2 razy telefon!!!!! Wtedy kuźwa znaleźli się chętni do rozmowy. Koniec i nigdy więcej, za ponad 200 zł można mieć 4 inne serwery o podobnych parametrach które nie wymagają kontaktów z obsługa bo wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

az.pl to chyba najgorszy hostingodawca z jakim miałem przyjemność (lub nie) współpracować. Serwery - żenada, co chwila strony nie działały do tego jak działały to powoli. Obsługa - żenada.

 

Pod Wordpressa zdecydowanie odradzam az.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w AZ.pl ale niestety zrezygnowałem. Przy większym obciążeniu hosting pada :( Wszystkie stron z az przeniosłem na inne hostingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×