Skocz do zawartości
Gość Kamikadze

OVH World Tour 2014

Polecane posty

Myślę, że taką osobę by prędko wyprosili z eventu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było zabrać Kamilowi mikrofon (o ile był na scenie) i opierdzielić towarzystwo za niestabilną politykę firmy w ostatnich kilku latach, bo teraz to hostować u nich można co najwyżej blog kulinarny.

 

Czemu nie przyszedłeś i sam tego nie zrobiłeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było zabrać Kamilowi mikrofon (o ile był na scenie) i opierdzielić towarzystwo za niestabilną politykę firmy w ostatnich kilku latach, bo teraz to hostować u nich można co najwyżej blog kulinarny.

 

Szczerze? To takie opinie zostały kwitowane podczas rozmów po wykładowych kiedy był czas na "pytania". Rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa panelu, została poruszona ważna sprawa dotycząca braku dodatkowych weryfikacji, 1 hasłem do panelu usuniesz wszystkie serwery klienta nad czym ubolewają klienci którzy na ten temat rozmawiali, ja sam poruszyłem temat dotyczący niespójnej oferty między różnymi państwami (FR/PL) czy aplikacji mobilnych opierających się o nowe API jak i samego przydzielania praw dla danego klucza wygenerowanego dla API. Rzuciliśmy sporo pomysłów które niby zostały zapisane i będą przekazane a co z tego będzie? Zobaczymy.

Zapewniali, że pomysły będą wprowadzone jednak najbardziej mnie dziwi że po tylu latach nie wpadli na pomysł dodatkowych zabezpieczeń (Kodu SMS, Tokena) ten temat był poruszany kilkakrotnie. Dodatkowo wałkowany podczas wykładów ip failover który nadal nie działa w pełni automatycznie.

 

Wiele rzeczy zostało wymienionych, część została przyjętych ze zdziwieniem jak by nigdy o tym nie pomyśleli a część negowali i mówili że można to zastąpić czymś innym.

 

No ale było i minęło :) Może spotkamy się w większym gronie na Jesieni bo także ma być powtórka :)

Edytowano przez TheKrzysztofa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

W OVH nie ma żadnych większych problemów technicznych...

Są spore problemy z organizacją firmy i jeżeli dalej będą tak postępować to uruchomienie u nich bloga kulinarnego będzie sporym wyzwaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Ja też, bilety nawet opłacone :D
W końcu sie uda :) Oczywiscie, jeżeli jest możliwosc noclegu to zaklepuje serwerownie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników forum wybiera się do Londynu na 16 grudnia? Pytam z czystej ciekawości, ponieważ wiem że wiele osób z tego forum przebywa w samym Londynie lub okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymał ktoś już może wejściówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem tylko potwierdzenie rezerwacji, ale to już jakiś czas temu. Ostatnim razem wysłali kartę wstępu cztery dni przed konferencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja przy rejestracji tylko info miałem a później nic :)

 

edit:

 

Z miesiąc temu pisałem na support:

 

"Otrzymają Państwo na 2-3 dni przed datą eventu zaproszenie jako potwierdzenie udziału w OVH World Tour 2014 w Warszawie.
Nie wykonujemy potwierdzeń dotyczących udziału w evencie."

 

 

 

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wykonujemy potwierdzeń dotyczących udziału w evencie.

To ciekawe, bo do mnie dzisiaj dzwonili potwierdzić, czy będę. Może Twoje konto jest bardziej wiarygodne. Albo im się odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Dzisiaj też zadzwonili i do mnie :)

 

Tamten mail był z listopada chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozesłali wejściówki. Do zobaczenia 10.

Bilety są, ubezpieczenie jest, wejściówka jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×