Skocz do zawartości
zoxovsky

Wybory 25 maja - na kogo głosujesz ?

Polecane posty

Siemka, niebawem wybory 25maja.

 

Chciałbym się was zapytać na kogo macie zagłosować i dlaczego.

 

Szczerze powiedziawszy ja mam zamiar zagłosować na KNP z racji tego, że spot KNP bardzo mnie zainteresował i wszystkie wiadomości obejrzane z Korwin-Mikke oraz te wszystkie zaproszenia na różne wywiady. Nie oszukujmy się, jedynie co to w KNP jest nadzieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że te wybory i tak nic nie zmienią.

Na wybory idę, zagłosuję, swój głos zostawię KNP -najbardziej zadbają o moje interesy.

Ostatnio oglądając debatę wszystkich opcji pozytywnie wypadł też Gowin i K. Bosak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Ja także na [W]Kurwina-Mikke, trzeba przyznać, że dobrze gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mój głos oddam na tę samą partię na którą głos odda @Miłosz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Głosujący poza granicami kraju są skazani na listę "warszawską" / "stołeczną" ? Nikt stamtąd nie startuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam Głos na KNP i chcę zobaczyć jak JKM wraz z Policja w Brukseli wyprowadza Barroso w kajdankach :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z którego okręgu startuje JKM? U mnie (Warszawa I) go nie widzę. W każdym razie, pewnie też zagłosuję na Nową Prawicę. Jedyna partia, która jest w stanie przebić Angoli z ich Faragem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosujący poza granicami kraju są skazani na listę "warszawską" / "stołeczną" ? Nikt stamtąd nie startuje ?

 

Ja głosuje na listy z UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś jakieś ciekawe opisy na kogo mogę u siebie głosować i jakieś opisy "programu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja się tak zastanawiam... Kogo nie spytam to na Korwina będą głosować tu na forum też, na FB Korwin a kurde PO i PiS prowadzą...

 

Szkoda tylko że większość ludzi ma podejście "Po co głosować na mniejsze partie jak i tak wygra PO/PiS" albo "Nie lubię PO zagłosuję na PiS i odwrotnie"...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam... Kogo nie spytam to na Korwina będą głosować tu na forum też, na FB Korwin a kurde PO i PiS prowadzą...

 

 

yhy.. a potem "ja głosowałem na PO", "ja na palikmiota".. trzeba mieć jaja, a nie orzeszki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu widzisz to w internecie... 1/3 społeczeństwa zagłosuje na PiS bo będzie miała podniesione emerytury o 10zł, druga 1/3 zagłosuje na PO żeby nie wygrał PiS, a reszta podzieli się na reszte partii... jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Korwin się dostał, TREP poniósł porażkę, PiS w końcu wygrało (tak tak, zaraz spece z PO będą pompowali w ludzi że te wybory nic nie znaczą i będą umniejszać zwycięstwo JarKacza..) zaś Jaruzela zasadził kopa w kalendarz. czego chcieć więcej :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaś Jaruzela zasadził kopa w kalendarz. czego chcieć więcej :D ?

 

Niezależnie od opcji politycznych, poglądów, tudzież nawet doświadczeń życiowych cieszenie się ze śmierci Jaruzelskiego nie jest postawą najwyższych lotów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzą pogłoski, że na poważnie wziął pójście do urny. Już planują pogrzeb, jakby conajmniej wyzwolił kraj z zaboru.

 

Na wyborach tragedii ni ma, nie jest dobrze, ale źle też nie. KNP ładnie poszło, chociaż tylko 4 mandaty. Widać, że sie ludzie budzą w końcu.

 

Ja tylko nie mogę ogarnąć zasady sondaży powyborczych. Statystyka w tym przypadku działa naprawde precyzyjnie. No i po przeliczeniu głosów wynik się prawie nie zmienia. Fenomen. Jesteśmy na dobrej drodze podawania ustalania wyników już przed wyborami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak te sondaże w ogóle działają? jak oni to ustalają tak dokładnie? przecież głosowanie jest "tajne" i nie patrzą ludziom na kartki na kogo głosują i do wieczora nie mogą otworzyć tych skrzynek... nie wierzę, że pytają ludzi jak wychodzą z głosowania "a na kogo pan głosował" bo nie byłoby to takie precyzyjne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×