Skocz do zawartości
Cad0s

Konto Bankowe

Polecane posty

Witam przejrzałem wiele tematów mówiących o kontach bankowych problem w tym że posiadam konto w INGBANKU i wkurza mnie już płacenie 7 zł za kartę co daje niezłą sumę rocznie. (84 PLN)

 

Chciałem założyć konto w Alior Sync lecz nie można u nich założyć konta gdyż zmieniają markę itp.

Szukam czegoś:

 

- Co będę płacił mniej za kartę niż u obecnego

Dodam że nie przepadam za zbliżeniową więc chodzi mi tylko o zwykła kartę

 

- Mało korzystam z karty lecz jest mi przydatna i potrzebna ( Głównie do wypłaty gotówki nie do płacenia)

 

- Za to dużo robię przelewów

 

 

 

Edytowano przez Cad0s (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam zaczekać na Alior Sync (T-Mobile Usługi Bankowe), karta oraz konto są całkowicie darmowe. Konta będzie można zakładać prawdopodobnie już od 3-4 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja radziłbym przeczekać chwilowo z Synciem na rozwój sytuacji, bo cały Alior Bank rozpaczliwie próbuje znaleźć nabywcę. I wiadomo, że przed sprzedażą ważne jest pompowanie ilości klientów, ale po sprzedaży ktoś może zmodyfikować warunki działania. Podobnie gdy jednak Alior nie znajdzie nabywcy, może się okazać, że brak kapitału popchnie ich do radykalniejszych działań.

 

A czy w ING nie było tak (w koncie darmowym), że przy określonej ilości transakcji na karcie w ciągu miesiąca karta stawała się darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A czy w ING nie było tak (w koncie darmowym), że przy określonej ilości transakcji na karcie w ciągu miesiąca karta stawała się darmowa?

200 zł trzeba wydać płacąc elektroniczne wtedy jest darmowa karta. Jeśli tego się nie zrobi jest się kilka zł w plecy bodajże 5- 7 zł. Jeszcze te kilka złotych w skali miesiąca d... nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 zł to nie tak źle. W zamian o ile pamiętam w ING są darmowe wszystkie bankomaty w Polsce, więc ogółem całkiem wyważona oferta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

wkurza mnie już płacenie 7 zł za kartę co daje niezłą sumę rocznie. (84 PLN)

Banki z czegoś muszą się utrzymywać masz trzy ewentualności płacić lub wydawać te 200 zł elektronicznie. Lub trzymać pieniążki w skarpecie. Nie ma nic za darmo , za darmo to ci nawet żona du.. nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pekao S.A. 99 groszy za kartę płacisz.


Kolega coś mi ostatnio mówił że w pekao (czy PKO? nie wiem jak to już teraz jest:P) wprowadzili mu opłatę 50gr za każdy przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak gadasz z kims i powie "pekao" to troszkę trudno odróżnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×