Skocz do zawartości
lou.

Hosting WordPress

Polecane posty

Witajcie!

Rozglądam się za hostingiem www, na którym uruchomię silnik wordpress.

Na oku mam kilka firm m.in home.pl, zenbox.pl,ovh.pl

Jak myślicie czy warto zainwestować w usługi tych firm? - Czy macie własne propozycje?

Dodatkowo chciałbym zapytać czy kupno domeny w różnych firmach czymś się różni?(oprócz ceny)

Chodzi mi o to czy lepiej postawić na firmę, która ma np. tańsze odnowienie i podpiąć ją pod własny hosting w innej firmie, czy lepiej kupić u tego samego dostawcy?

 

Dziękuje serdecznie za pomoc.

Okres rozliczeniowy jest mi obojętny - Lecz zawsze na starcie kupowałem np. hosting płacąc za miesiąc lub dwa - ponieważ przeważnie cały budżet poszedł na stronę www i resztę pieniędzy na hosting trzeba było jakoś wyskrobać :D

 

Edytowano przez lou. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz zamiaru przenosić i chcesz mieć zawsze tanio to domeny w OVH : )

Na temat wyboru hostingu się nie wypowiem - jedyne co, to nie polecam współdzielonego w MH ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą hostingu oraz cennikiem domen. W przypadku płatności rocznej istnieje możliwość zmniejszenia ceny hostingu o 25% (kod rabatowy: K15J8TGR9G), otrzymania darmowej domeny oraz certyfikatu SSL na rok.

 

Aby nie kupować przysłowiowego "kota w worku" może Pan przetestować nasz hosting przez 7 dni za darmo.

 

69359479913284841772.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Rozglądam się za hostingiem www, na którym uruchomię silnik wordpress.

Na oku mam kilka firm m.in home.pl, zenbox.pl,ovh.pl

Jak myślicie czy warto zainwestować w usługi tych firm? - Czy macie własne propozycje?

Dodatkowo chciałbym zapytać czy kupno domeny w różnych firmach czymś się różni?(oprócz ceny)

Chodzi mi o to czy lepiej postawić na firmę, która ma np. tańsze odnowienie i podpiąć ją pod własny hosting w innej firmie, czy lepiej kupić u tego samego dostawcy?

 

Dziękuje serdecznie za pomoc.

Okres rozliczeniowy jest mi obojętny - Lecz zawsze na starcie kupowałem np. hosting płacąc za miesiąc lub dwa - ponieważ przeważnie cały budżet poszedł na stronę www i resztę pieniędzy na hosting trzeba było jakoś wyskrobać :D

 

 

NIE - home.pl,

NIE - ovh.pl,

TAK - zenbox.pl,

TAK - mzone-net.eu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
https://globalnetwork.pl/hosting

Konto możesz otrzymać na 7-dniowy okres testowy po kontakcie na adres bok@globalnetwork.pl. Nie ma problemu z rozliczaniem miesięcznym.

 

Dodatkowo możesz skorzystać z aktualnej promocji:

"Każdy nowy klient może wykorzystać kod: WHT.2014.40%

Kod upoważnia do rabatu 40% na zakup usług VPS OpenVZ oraz kont hostingowych.

 

Jeżeli jednak posiadają Państwo usługę u innego usługodawcy to za ten fakt oraz przeniesienie usług do nas otrzymacie Państwo dodatkowe 20% rabatu, co daje możliwość otrzymania zniżki 60%"

 

Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.
http://www.blueleaf.pl
http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą na 8ww.pl

Możemy się pochwalić zabezpieczeniem strefy administracyjnej Wordpress przed robotami, co w dzisiejszych czasach jest bardzo istotne dla bezpieczeństwa strony opartej o tak popularny CMS. Ceny już od 9,99zł za rok, czyli szybko licząc 83gr miesięcznie. Stałe ceny przedłużeń. Myślę, że nie powinno to mocno obciążyć waszego budżetu a jakość usług jest na wysokim poziomie. Serwery fizycznie stoją w Wielkiej Brytanii. Okres testowy 10 dni. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 44 brutto masz teraz 20 GB transferu/miesiąc na Hekko. I to się opłaca, bo serwer działa stabilnie - mam tam w zasadzie wszystkie moje działające serwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×