Skocz do zawartości
giddy

firma gdzie kupie najtaniej domene i serwer (miesiecznie) - mozliwosc przeniesienia serwera i domeny na inne konto

Polecane posty

Cześć.

Szukam firmy w której mogę kupić serwer na miesiąc, i jak najtaniej domene.

Potrzebuje mozliwosci przenoszenia serwerów na inne konto użytkownika.

 

Przykładowo.

Ktoś prosi mnie o zrobienie mu forum.

Kupuje domene, serwer, stawiam wszystko, a potem w łatwy sposób przekazuje mu owy serwer i domene.

Z domeną zazwyczaj to nie problem bo generuje się Authinfo i dana osoba sobie domene przejmuje (zauważyłem że w niektórych firmach wymagane jest np. potwiedzenie telefoniczne, wolałbym tego uniknąć)

oczywiście domene i hosting chce mieć w jednej firmie i osoba przejmujące też wszystko w tej samej firmie będzie miała.

 

Na hekko z tego co widzę jest możliwość przenoszenia hostingu poprzez wygenerowanie kodu "e-cesji" czy jakoś tak...

 

 

Mam nadzieje że zrozumicie o co mi chodzi.

 

Czekam na propozycje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas konta możesz przenosić usługi na inne osoby, jednak to wymaga pisemnej zgody właściciela konta (np poprzez ticket), przeniesienie usług trwa zaledwie kilka minut (z wyjątkiem domen, gdzie konieczna będzie e-cesja, także to oferujemy).

 

Tu jednak oferowałbym konto reseller, miałbyś większą kontrolę nad kontem, poniżej linki do naszych ofert:

 

http://mzone-net.eu/basic-ssd

 

oraz reseller:

 

http://mzone-net.eu/basic-res

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z domeną zazwyczaj to nie problem bo generuje się Authinfo i dana osoba sobie domene przejmuje

Kod authinfo to nie wszystko... Ponieważ ten kod umożliwia Tobie jedynie transfer domeny, a nie zmianę właściciela, aby domena została w pełni oddana drugiej osobie musisz dokonać cesji domeny. Otrzymujesz druk od dostawcy, wypełniasz go podając swoje dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania, pesel etc. nastepnie osoba która kupiła domene robi to samo i wysyłacie to do dostawcy, po jakimś tam okresie np. tygodnia otrzymujesz informacje od dostawcy iż cesja domeny została wykonana pomyślnie)

 

I dopiero wtedy domena zostaje w pełni przekazana kupującemu...

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do skorzystania z programu partnerskiego w Hoste.pl, którego zasady dostosujemy do Pana wymagań (szczegóły wysłałem na PW). Korzystając z programu zyskuje Pan na polecaniu naszych usług. W przypadku chęci podjęcia współpracy zapraszam do kontaktu.



Szczegóły programu partnerskiego Hoste.pl:


http://www.hoste.pl/program-partnerski


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hekko to załatwisz. Z przenoszeniem konta dla innego usera problemów nie będzie. A co do domen, zmiana właściciela wymaga cesji. Ale chyba ludzie sami wytworzyli problem, bo ty nie zadawałeś o to pytania, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź nas.

 

Mamy sporo takich klientów - firm tworzących strony. Kupują hosting/domeny na swoim koncie, później po pewnym czasie robią cesję obu usług na nowe konto. Cesja elektroniczna poprzez potwierdzenie mailowe obu stron.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lokator - OVh ma w dalszym ciągu archaiczny panel zarządzania w którym trudno cokolwiek robić, tym bardziej działać na większej ilości domen. Support również jest u nich taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×