Skocz do zawartości
jasiek07

Leaseweb zwykly webhosting pod stronę

Polecane posty

Witam, potrzebuję na szybko zwykly webhosting pod stronę, przenoszę ja ze swojego serwera i mam pytanko czy ten od leaseweb

http://www.leaseweb.com/en/other-services/webhosting

za 2,99 na linuxie bylby dobrym rozwiazaniem do hostowania joomli? Do tego maja skrzynke email wiec nie potrzebowalbym juz vpsa do utrzymania skrzynki. Do tego sa przyjazni jesli chodzi o DMCA co rowniez mnie przekonuje do nich. Generalnie chodzi mi o to jak tego typu hosting sie sprawdza, jak dotad nie korzystalem z tego typu rozwiazania lecz hostowalem strone na wlasnym serwerze.

Pozdrawiam i licze na szybkie opinie, gdyz mam w zasadzie 1 dzien na decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jest duzo lepszych i tanszych hostingow, ja tam mam za 50 zl rocznie najtanszy hosting w linuxpl.com i jego parametry juz sa lepsze od twojej propozycji. Oferta o ktorej piszesz wyniesie Cie jakos 150zl rocznie. Ostatnio trafilem tez na mintshost czy jakos tak, pewnie znajdziesz w googlach, to maja jeszcze taniej i transfer bez limitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkop. Poza tym - co z tego, że dają "tyle" za taką małą cenę, skoro jakość usługi pozostawia wiele do życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff nie wiem dla czego u zachodnich sąsiadów ale popatrz i zapytaj rodaków. Ja unikał bym unixstorm i linux.pl :D pierwszego za scieme drugiego za działanie. Jest masa innych firm która przyjmie z pocałowaniem ręki i będzie swiadczyć usługi na poziomie, chyba, że bardzo potrzebujesz hostingu na zachodzie to tam patrz.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×