Skocz do zawartości

jasiek07

Użytkownicy
 • Zawartość

  204
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O jasiek07

 • Ranga
  Stały użytkownik
 1. Daj spokój, wiem jakie są skrypty, nie mogę namierzyć wirusa i tyle. Akurat te 3 reklamy są ok. Wyświetlają się również masa innych, tyle że nie zawsze, tak jakby losowo lub w konkretnych godzinach. Mniejsza o to, mógłbym zapłacić za pomoc w wyczyszczeniu.
 2. mi chodzi o to że chcę usunąć te wirusy z witryny. dlatego patrzę bez adblocka
 3. witam, strona masowo wyświetla popupy, debugger w przeglądarce szaleje, wyświetla masę plików .js które się ładują wraz ze stroną, jednak nie mogę żadnego namierzyć, w www nie ma nic, w źródle strony również, przeglądnąłem również pliki .js co jest grane... gdzie to jest pochowane? www.tvnazywo.org
 4. Dzięki wielkie za wskazówki, szukałem ale jakoś nie pomyślałem o tym żeby po angielsku poszukać. Utworzyłem vpsa według instrukcji z http://www.virtualizationadmin.com/articles-tutorials/vmware-esx-and-vsphere-articles/installation-and-deployment/getting-started-esxi-5-part2.html i mam 2 problemy. 1: w jaki sposób mogę zainstalować os na utworzonym vpsie? np. debiana 6 2: w jaki sposób mogę przypisać adres ip do serwera?
 5. Witam, mam serwer w soyoustart. Chciałbym utworzyć 2 vpsy na serwerze i przypisać do każdego wirtualny adres. Oferują vmware, więc zleciłem instalację. Może ktoś powiedzieć co i jak zrobić? Ponieważ nigdy wcześnie tego nie robiłem. Co mam zrobić po instalacji systemu?
 6. Dzięki za opinie, Szczerze? To obojętnie. Któryś z łatwych w obsłudze, potrzebuję uruchomić kilka virtualnych na serwerze, wcześniej tego nie robiłem. No właśnie. Szkoda, że mi nie odpisali to bym wiedział, a takto trzeba w ciemno brać.. Jakie prędkości ul/dl osiągasz?
 7. A czy panel do instalowania i zarządzania vpsów na serwerze jest w cenie, czy za dodatkową opłatą? Jest napisane tylko, że taki oferują, ale nie podali czy za darmo czy nie... No i jak serwery? Łącze?
 8. Ktoś korzystał z ich dedyków? Polecacie? Moje pierwsze wrażenie nie za dobre, nie odpisali na maila.
 9. Dedyk z 5 adresami ip, jak zmienić?

  Wielkie dzięki. Jeszcze pytanko, a jak mogę ustawić któryś z virtualnych IP jako "główny"? Chodzi mi o to, żeby np. kiedy pobieram dane z jakiegoś adresu to robię to jako wybrany IP.
 10. Dedyk z 5 adresami ip, jak zmienić?

  zainstalowałem webmina, mam dodane adresy, nasłuchuje wszystko ok. W jaki sposób sprawić, aby np. poprzez curla pobierać dane za pomocą któregoś z dodatkowych ip?
 11. Dedyk z 5 adresami ip, jak zmienić?

  Dzieki, a podpowiedziałbyś jak mniej więcej powinien wyglądać kod? Bo nie jestem pewny.
 12. Dedyk z 5 adresami ip, jak zmienić?

  Po zalogowaniu do strony providera mam podany zakres ip przypisanych do serwera. Nie konfigurowałem/dodawałem ich w żaden sposób. Domyślam się, że po zamianie w pliku /etc/network/interfaces ze starego na inny, powinno zadziałać. Lecz nie jestem pewny dlatego piszę, ew. czekam na ich odpowiedź, choć trochę im zajmuje odpisywanie.
 13. Dedyk z 5 adresami ip, jak zmienić?

  Chcę poprostu zmienić Ip. Jeśli odwiedzam stronę, lub cokolwiek robię żebym był widoczny pod wybranym IP.
 14. Mam adresów ip przypisanych do serwera, chciałbym zmienić adres na inny z przypisanych aby być widocznym w sieci pod innym adresem. Jak to mogę zrobić? powiedzmy ze mam pulę adresów: 224.45.103.26 - 224.45.103.30 Jak zmienić z 224.45.103.26 na 224.45.103.27? Edycja pliku /etc/network/interfaces ? Jego zawartość: # This file describes the network interfaces available on your system # and how to activate them. For more information, see interfaces(5). # The loopback network interface auto lo iface lo inet loopback # The primary network interface allow-hotplug eth0 iface eth0 inet static address 224.45.103.26 netmask 255.255.255.200 network 224.45.103.24 broadcast 224.45.103.31 gateway 224.45.103.25 # dns-* options are implemented by the resolvconf package, if installed dns-nameservers 66.73.71.71 dns-search 15.103.21.rdns Nie jestem pewny dlatego nie chcę nic zepsuć, żeby nie utracić dostępu do serwera. Co i jak mam zedytować? Pozdrawiam
 15. Ocena strony - Fascynujace.info

  Link działa prawidłowo, kliknij czarną ikonkę F i voila. Może i jest to dość niekonwencjonalna metoda, ale dość skuteczna, aby na początku jakoś wybić stronę, na 100% po jakimś czasie to zniknie, obecnie bez tego nie ma mowy o jakimkolwiek ruchu na stronie. Poza tym to tylko lajk. Nie spodoba się, to odlajkujesz, nie wiem o co takie halo. Wiele razy trafiałem na podobne rozwiązanie i lajkowałem, żeby odsłonić treść, a potem oceniałem czy warto zostawić tego lajka, czy jednak odlajkować. Proste. Tak to działa. Jak dla mnie to w 100% uczciwe.
×