Skocz do zawartości
bastek

Wygodne krzesło do pracy?

Polecane posty

Panowie, co polecicie? Aktualnie szukam czegoś dobrej jakości, bo aktualne krzesło (z eko skóry) zaczyna się sypać. Potrzebuje czegoś do biura, ważne żeby było wygodne bo siedzę średnio 10 h dziennie.

Znalazłem ofertę SpinaliS, czy ktoś posiada ich krzesła? Link: http://www.krzesla-zdrowotne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Sam teraz siedzę na Markusie z Ikei ale też myślę na przesiadkę na DXRacer. Dobrą opinię mają. No i są na każdym streamie esportowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te fotele są jak dla graczy, potrzebuję do biura, ma się komponować i dobrze wyglądać jak klient przyjdzie. Dlatego bardziej przemawia do mnie SpinaliS.. Na wieczór umówiłem się z przedstawicielem we Wrocławiu, ma mi pokazać całą ofertę i będę mógł przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dla graczy, to są fotele. Co gracze mają inne pośladki? :D

 

A tak na serio te fotele naprawde dobrze się prezentują nawet w biurze, rzuć okiem na tą fotke przykładowo:

maxresdefault.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda tak źle, ale mimo wszystko te SpinaliS wyglądają jakoś tak lepiej, profesjonalniej. No i mają jakieś atesty itp więc może jest lepszy dla pleców. Dam wieczorem znać bo będę je oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się z Wami moją opinią bo byłem wczoraj oglądać te krzesła.

Pierwsze wrażenie jak usiadłem na tym krześle to brak równowagi, siedzisko trzyma się na dużej sprężynie, przez co można się troszkę pobujać. Jeśli chodzi o jakość wykonania to super sprawa, materiał wysokiej jakości. Siedziałem na krzesłach łącznie z pół godziny i krzesła na prawdę wygodne, jeszcze się nie zdecydowałem ale mocno się nad nim zastanawiam. Sprzedawca twierdzi, że nawet po 12 h przy kompie nie będzie bólów pleców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Markus jest spoko, ale nie jest idealny. Mam go już ze dwa lata (albo i lepiej?) i myślę serio nad tym DXRacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kilka dni nad zakupem tego krzesła SpinaliS. Aż w końcu się zdecydowałem :)

Siedzę od rana w biurze i powiem Wam, ze rewelacja, jest godzina 18, a plecy nie bolą. Wykonanie krzesła super, materiały też najwyższa półka. Mam tylko nadzieję, ze posłuży ładnych kilka lat. Jednym słowem REWELACJA, tylko cena wysoka, no ale nic się nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus jest spoko, ale nie jest idealny. Mam go już ze dwa lata (albo i lepiej?) i myślę serio nad tym DXRacer...

Pewny jesteś, że te całe DXRacer to nie jest jakaś chińszczyzna za 50$?

http://on-sun.en.alibaba.com/product/200587867-214158339/PVC_Fabric_Material_Racing_Seat_sport_seat_OS_7201A.html

 

A takie AKRacing to nie jest kolejna chińszczyzna za 40$?

http://www.alibaba.com/product-detail/AKRACING-brand-popular-fashion-racing-style_1322597095.html

 

Tak tylko z ciekawości pytam. ;)

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

Tak, jestem pewien. Poszukaj sobie filmików na których je rozkładają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie jakiś czas temu, zwykły fotel w Makro i po kilku-kilkunastu godzinach dziennie czuje się wygodnie. Do tego w chwilach przerwy odchyla się fajnie do tyłu i można nogi na biurko wyłożyć i odpocząć wygodnie.

 

http://www.makro.pl/shop/pl/office/product/230715002001/Fotel-skórzany-Nowy-Styl-Linea-steel-czarny-LE-01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Cyprian mogę prosić o opinię za jakiś czas? Tzn. jak już podupnik i oparcie się uleży i dostosuje?

 

 

Zapewne za 1-2 mc będę szukał czegoś bo kolejne naprawianie w domowych warunkach "fotelu prezesa" będzie przesadą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że odkąd pracują przy laptopie więcej to sam zacząłem myśleć o zmianie fotela, bo jednak ma to wpływ na to jak człowiek się potem czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×