Skocz do zawartości
jasiek07

SolusVM - jak nalicza zuzyty transfer?

Polecane posty

Witam, mam pytanko. Jestem w fazie zmiany serwera. W tej chwili negocjiuje przydzielenie dostepnego limitu transferu do nowego serwera, dlatego dostawcy chca screena z mojego poprzedniego panelu zeby dostosowac do nich transfer taka jest ich propozycja. Problem w tym ze wiem ze tego transferu mi braknie, bo sporo nie nadawalem w tym miesiaciu, a zamierzam zuzyc go znacznie wiecej.

 

Wytlumaczy mi ktos w jaki sposob SolusVM nalicza zuzyty transfer? A dokladnie chodzi mi o to, czy nalicza od momentu rozpoczecia okresu rozliczeniowego, czy od 1 dnia kazdego miesiaca? Bo moglbym wtedy powiedziec, ze jest 20.03 a najwiecej transferu jest zuzywane po 20 :)

 

Panel w statystykach nie pokazuje zuzytego transferu graficznie jest tylko informacja o ilosci zuzytego transferu ale nie pisze w jakim okresie, z powodu jakiegos buga, wiec moge pocinsac taka scieme mysle.

 

 

Podpowie mi ktos? Ewentualnie zna ktos jakas lepsza metode zeby nagiac prawde? Napisalem mu ze zuzywam ok 13-15 gb a obecnie w panelu mam pokazane 7gb.

Edytowano przez jasiek07 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo transfer w SolusVM jest naliczany od 1 dnia każdego miesiąca. Możesz poprosić obecnego dostawcę o statystyki z zeszłych miesięcy, są dostępne dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×