Skocz do zawartości
michkk

Nethosting.pl Netia - Co Sądzicie O Ich Hostingu?

Polecane posty

Witam, właśnie sobie założyłem konto testowe. Wszystko fajnie działa, można podpinać domeny na katalogi.

Jest tylko jeden znany i lubiany haczyk: nie może być dwóch różnych kont email o tym samym wyrazie przed małpą, np. info@domena1.pl oraz info@domena2.pl to to samo konto pocztowe. Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to podstawowy brak u większości firm hostingowych.

@michkk mają jakieś gotowe panele czy swoje ?

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają własne, bardzo dobre panele.

Mógłbyś podarować nam jakiegoś screenshota w celu zaspokojenia ciekawości? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mi się właśnie skończył okres testowy, ale przecież wystarczy podać meila i wysyłają login i hasło do konta testowego na 5dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mi się właśnie skończył okres testowy, ale przecież wystarczy podać meila i wysyłają login i hasło do konta testowego na 5dni.

Masz rację, można i tak, ale tak trochę szkoda ludziom głowę zawracać tylko po to

aby zerknąc na panel. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie z tym określeniem bardzo rozbudowany to troche przesadziłem. W panelu można samodzielnie dodawac na przykład rekordy dns. Może być inna strona(Można tak sobie wpisać rekordy) np. pod adresem: http://www.domena1aa.pl i http://domena1aa.pl. (Domeny oczywiście przykładowe) Można dodać takie rekordy: A (mapowanie nazwy na adres IP), CNAME (alias do nazwy), MX (serwer pocztowy), NS (serwer nazw dla domeny), PTR (domena odwrotna), TXT (komentarz tekstowy). Można ustawić różne opcje w konfiguracji php, np. poziom zgłaszania błędów, czy skrypty mogą korzystać ze zmiennych globalnych, czy komunikaty błędów będą rejestrowane w zmiennej $php_errormsg, domyślna ścieżka do załączania plików (include), domyślny maksymalny rozmiar plików ładowanych na serwer, kolejność w jakiej PHP rozpoznaje zmienne (Environment, GET, POST, Cookie, Server), magic quotes dla formularzy(włączyć lub wyłączyć). Strony błędów. I kilka jeszcze rzeczy.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z gorszym hostingiem choć zapewne gorsze istnieją. Bardzo często się zdarza że wiadomości nie dochodzą. Czasem przychodzą po kilka kopii. Awarie się zdarzają jak wszędzie jednak czas reagowania u nich jest koszmarny. Panel sterowania spełnia swoje zadanie jednak jak ktoś ceni sobie estetykę i przyjemny wygląd bardzo się zawiedzie. Wiele do życzenia pozostawia również dbałość o klienta. Wykupiliśmy ten hosting parę lat temu płacąc ponad 700 zł. W tej chwili u nich za takie pieniądze można mieć o wiele większa funkcjonalnosć niestety żaden z ich handlowców się z nami nie skontaktował z jakąś rozsądną propozycją przejścia na nowsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×