Skocz do zawartości
Vonrive

VPS jedynie pod TeamSpeaka 3.

Polecane posty

Cześć,

poszukuję fajnego, taniego VPS'a jedynie pod TeamSpeaka. Nie znam się na żadnych OVZ, KVM czy coś tam innego lecz jeżeli będzie trzeba to się podszkolę :) Ważne żeby VPS był w stanie utrzymać 50+ userów, by nie było lagów ani ataków DOS. Budżet na taki VPS to 25-35 zł miesięcznie. Byłbym wdzięczny gdybyście przedstawili mi kilka możliwości zakupu :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ci polece VPS z hosteam.pl

Polska firma, ochrona ddos. Widze, że pierwszy raz będziesz uruchamiał serwer teamspeak3 dlatego moim zdaniem lepiej postawić na polską firmę i support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TeamSpeak 3 uruchamiałem już kilka razy, obecnie posiadałem go na darmowym VPS'ie i zaczęły się DOS'y przeprowadzane przez zbanowanych użytkowników :D Szukam dlatego czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed DDoSami nic cie nie uchroni... Możesz zainteresować się VPS w OVH. Ten najniższy pakiet posiada Anty-DDoS i pod serwer TS3 spokojnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o VPS na fiberhost? Pasowało by mi bo mają możliwość wpłacania SMS, PSC itd itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o VPS na fiberhost? Pasowało by mi bo mają możliwość wpłacania SMS, PSC itd itp :)

 

7. W przypadku gdy na serwer klienta są wykonywane stałe ataki DDoS administracja ma prawo zawiesić serwer bez zwrotu pieniędzy.

 

Źródło: http://fiberhost.pl/page.php?id=2

 

Jeżeli w tej chwili masz już ataki DDOS na serwer skorzystaj z oferty hosteam.pl lub OVH, tak jak radzą ci moi poprzednicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

7. W przypadku gdy na serwer klienta są wykonywane stałe ataki DDoS administracja ma prawo zawiesić serwer bez zwrotu pieniędzy.

 

Źródło: http://fiberhost.pl/page.php?id=2

 

Jeżeli w tej chwili masz już ataki DDOS na serwer skorzystaj z oferty hosteam.pl lub OVH, tak jak radzą ci moi poprzednicy.

 

Czyli chyba fiberhost odpada. OVH chyba raczej nie ma możliwości wpłaty PSC ani SMS, a czy hosteam ma coś takiego to nie wiem, nie mogę znaleźć tam nawet rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na lokalizacji to brałbym VPS z OVH. Jeżeli zależy to tylko Hosteam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, zależało by mi też na możliwości wpłacania poprzez SMS bo nie każdy może zrobić przelew a sam tego opłacać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×