Skocz do zawartości
lou.

Bledną lokalizacja IP?

Polecane posty

Witajcie.

Trapi mnie mały problem.

Zamówiłem sobie polską numer IP w ovh - ponieważ, chcę by wykrywało serwer TS3 jako polski.

Gdy dodaje go do gametrackera to niestety pokazuje serwer w Austrii (na drugim adresie jest tak samo)

Wiecie coś na ten temat?

 

Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH pewnie dostało numeracje którą kiedyś była w austrii, niby zgłosiło ją jako polska ale baza gametrackera jest stara. Inna sprawa że serwer fizycznie nie jest w .pl i powinien mieć prawdziwą geolokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. nie ma opcji by gametracker wyświetlał serwer jako Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się może zmieni, możesz też do gametrackera pisać żeby w końcu baze updatowali tam jest podstawa problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha rozumiem, serwer w polsce niestety odpada - chyba, że hosteam, lecz nie po to kupowałem serwer by po 4 dniach to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj troszeczkę. Bez pospiechu. Baza jest odnawiana co jakiś czas. Miałem podobna sytuację lecz po dwóch tygodniach wyczekiwania rosyjskie IP stało się angielskim IP. Nie powiem tobie na jakiej zasadzie i w jakim terminie to się dzieje ale na pewno będziesz miał takie IP jakie oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietam na gm da się zmienić lokalizacje recznie. Miałem podobną sytuacje tyle ze serwer fizycznie stał w pl, a gm pokazywał Rosje natomiast tsviewer PL. Strasznie mnie to wkurzało więc wole używać swojego monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×