Skocz do zawartości
Tormiasz

VPS z wysokim Uptime

Polecane posty

Witam!

 

Poszukuję serwerów VPS z małymi parametrami oraz wysokim uptime. Nie chodzi tu jednak tylko o zasilanie a o stabilność łącza. Może mieć ono 1Mb/s, byleby było one cały czas zapewnione. Dziękuję bardzo za ofertę MintsHost, którego łącza padają przynajmniej na godzinę dziennie (40zł (+3IP) w błoto, bo po co mi taki serwer).

 

Wymagania:

- Procesor: Nawet 300Mhz ;)

- Ram: Min. 128MB

- Dysk: Byleby sie zmieścił Debian 32bit

- Łącze: Może być nawet 1Mb/s

- Transfer: ~80-100Gb/Msc.

- Budżet: Im mniej tym lepiej.

 

Mam zamiar kupić kilkanaście takich słabych maszynek lub jedną z kilkoma adresami IP. Fajna byłaby opcja, gdybym mógł na życzenie prosić o zmianę adresacji IP, ponieważ raz na jakiś czas (miesiąc?) będę potrzebował zmienić adresy, a nie chcę sprawiać problemu sobie i usługodawcy zamykaniem jednego serwera i tworzeniem nowego. Jeśli firmy są w stanie dostarczyć IP z różnych klas adresowych, super!

 

Jeśli firmy są w stanie dostarczyć serwer do testów, byłbym bardzo szczęśliwy.

 

Aktualnie testuję usługi:

- VPSINN, póki co nie mam zastrzeżeń oprócz oczekiwania 3 dni na odpowiedź na ticket.

- SlaskDataCenter. Te serwery podobnie jak MintsHost coś zbyt często mają problemy ze stabilnoscią łącza...

- Webion, 2 pady kilkuminotowe w 2 tygodnie, więc nie ma się do czego przyczepić.

- Zamówiony BudgetVPS, jeszcze nie sprawdzony.

Edytowano przez Tormiasz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Biznes-host.pl mam VPS aktualnie 110 dni Uptime, stabilność łącza jak za taką cenę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. W Webh.pl za 24zł brutto miesiecznie (bądź 144zł brutto rocznie - 50% rabat!) otrzymasz od nas:

 

1x2Ghz

1GB ramu

10GB dysk SSD

nielimitowany transfer danych na łączu 100mbps

 

Więcej informacji: http://webh.pl/?cmd=svps

 

W razie dodatkowych pytań pozostaje do dyspozycji.

 

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogę u was na prośbę zmienić IP? Wtedy bym się zastanowił nad serwerem na rok. I czt jest szansa na serwer testowy na kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że głównego adresu nie może Pan zmienić. Istnieje jednak możliwość dokupienia dodatkowego adresu (10zł brutto miesięcznie) który można zmienić bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:
https://globalnetwork.pl/cart/vps-openvz

Zaproponować możemy indywidualny pakiet:

HDD: 5GB

RAM: 512MB

CPU: 1x2.9GHz

Transfer: 100GB

Abonament: 28zł brutto / miesiąc

 

Adresy IP na życzenie przyznajemy z różnych klas. Istnieje możliwość ich zmiany. Koszt dodatkowych adresów to 5zł netto / miesiąc.

Infrastruktura serwerowa znajduje się w Data Center ATM S.A., którego jesteśmy oficjalnym partnerem biznesowym. Usługi świadczone są na markowych serwerach DELL oraz HP.

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.
http://www.blueleaf.pl
http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@globalnetwork.pl

To już chyba lepiej dopłacić te kilka złotych i mieć u was 200GB transferu więcej, co się przyda jeśli wybiorę więcej adresów na jeden serwer :) Jest szansa na serwer testowy? 3 dni w zupełności wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę dokonać zamówienia przez naszą stronę i następnie wysłać do nas maila w sprawie okresu testowego na adres: bok@globalnetwork.pl. Otrzymasz serwer na 3 dniowy okres testowy.

Z poważaniem,
Zespół BLUE LEAF Sp. z o.o.
http://www.blueleaf.pl
http://www.globalnetwork.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Weź globalnetwork.pl

 

Firma sprawdzona i nie miałem nigdy u nich problemów z jakością i supportem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem, jestem mile zaskoczony szybkością odpowiedzi na mail i aktywacji serwera przed zapłatą/mailem. Zapowiada się dobra współpraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze jakas usluga chmurowa?

w tiktalik.com za okolo 20 kilka zl miesiecznie bedziesz mial 256mb ramu i 2,5gb dysk. potrzebujesz nowe ip? robisz backup maszynki, usuwasz ja i tworzysz nowa z backupu i masz nowy adres;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W 2 minuty mieli ci odpisać?

Z tego co wiem nie mają supportu 24/7... ale nie wiem do czego on przy takiej usłudze chmurowej? Maszynkę tworzysz klikając przycisk, usuwasz klikając przycisk, backupujesz klikając przycisk, tworzysz sieci klikając przycisk, ewentualnie wszystko też możesz zrobić przez api, ale do tego wszystkiego nie potrzebny ci jest człowiek.

No i do tego wszystko działa dobrze i bezproblemowo. Masz nawet 5 dniowy darmowy test.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ile chciałbyś mieć takich serwerów?

 

Możemy Ci przygotować indywidualna ofertę na mniejsze maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co wykupiłem 10 serwerów u różnych operatorów + GlobalNetwork w trakcie testów. Ich oferta mi się spodobała po tych zapewnieniach, że mogą zaoferować różne klasy C i bez problemów zmienić IP na życzenie. Choć nie ukrywam, że wolałbym zmniejszyć tą ilość do maksymalnie 3 serwerowni, wygodniej z płatnościami.

 

Co do ilości serwerów, może być nawet 1 lepszy, jeśli może mieć kilka adresów IP z różnych klas na jednej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie speedhost.pl posiadamy serwery które na pewno spełnią Pana oczekiwania. Nie ma najmniejszego problemu w przypadku konieczności zmiany adresu IP dla serwera jak i przydzieleniu kilku adresów jednocześnie. Prosiłbym o zapoznanie się z ofertą.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×