Skocz do zawartości

Speedhost.pl

Firma
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Speedhost.pl

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. VPS z dużą ilością RAMU

  Witam serdecznie, za kwotę 100zł możemy ci zaoferować 7GB ramu, 2x 2,5 Ghz oraz 40GB HDD. Jeżeli jesteś zainteresowany lub chcesz sprawdzić naszą ofertę, zapraszam cię na speedhost.pl.
 2. Poszukuję hostingu reseller (DA).

  Witam serdecznie, nasze możliwości spełniają wszystkie Twoje wymagania. W aktualnej chwili w ofercie speedhost.pl nie posiadamy bezpośrednio konta reseller w ofercie, jesteśmy jednak wstanie utworzyć taką usługę specjalnie dla Pana. Na początek proponowałbym za kwotę 20zł około 10Gb dysku, lecz każde kolejne 10Gb to kwota 15zł brutto. Jeżeli jest Pan zainteresowany ofertą, prosiłbym o kontakt: biuro@speedhost.pl Pozdrawiam.
 3. [wirtualny] Hosting pod strony firmowe

  Witam, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - Speedhost.pl. Nie pobieramy opłat za transferowanie domen a nasze serwery instalują się automatycznie. Aby zmieścił się Pan w budżecie proponuję pakiet Niebieski z serii serwerów WWW Pro - w przypadku płatności rocznej -35%. Pozdrawiam.
 4. VPS z wysokim Uptime

  W ofercie speedhost.pl posiadamy serwery które na pewno spełnią Pana oczekiwania. Nie ma najmniejszego problemu w przypadku konieczności zmiany adresu IP dla serwera jak i przydzieleniu kilku adresów jednocześnie. Prosiłbym o zapoznanie się z ofertą. Pozdrawiam.
 5. SpeedHost.pl

  Wystawiamy paragon fiskalny za zakup serwera, potrzebujemy mieć podpisany zwrot więc prosiłem Pana o podpis oraz o wysłanie. Przyjmujemy także skany zwrotów więc nie widzę problemu jeżeli nie chcę Pan tego wysłać. Proszę Pana, serwer został zablokowany 7 dni przed tym jak Pan do nas napisał. Tak trudno napisać tydzień przed wygaśnięciem prośbę o przedłużenie? Nigdy się tak nie tłumaczymy ponieważ nie posiadamy własnego DC, oraz nigdy Pan nas nie informował o przerwie działania usług. -- Unityweb Sp. z o.o. Ul. Boya-Żeleńskiego 16/16 35-105 Rzeszów.
 6. Zagraniczny VPS

  Zapraszam do zapoznania się z oferta na speedhost.pl, okres testowy do 72 godzin.
 7. Tani VPS lub z wysokim limitem procesora

  Zapraszam do zapoznania się z oferta na speedhost.pl, okres testowy do 72 godzin.
 8. VPS z dużą pojemnością

  Zapraszam do zapoznania się z oferta na speedhost.pl, okres testowy do 72 godzin.
 9. VPS z wysokim Uptime

  Zapraszam cię na speedhost.pl.
 10. Speedhost.pl UnityWeb Sp. z o.o.

  Firma Speedhost powstała w 2013, zajmujemy się hostingiem serwerów VPS, WWW oraz dedykowanych jak i kontami resseler, zajmujemy się także rejestracją domen i jak odnawianiem ich. Zaczęliśmy od przejęcia firmy Serv4web.pl która zaczeła swoją działalność w 2011 roku, każdego dnia staramy się zapewniać zarówno najlepszą obsługę jak i najniższe ceny na rynku! Nasze Maszyny: Serwery pod wirtualizacje (VPS): Technologia: Sandy Bridge E Procesor: Intel Xeon E5-1650 Rdzenie: 6 Wątki: 12 Zegar: 3.8GHz Pamięć RAM: 128 GB DDR3 ECC Dysk twardy: 2x 2TB SATA3 Raid: LSI MegaRAID 9271 6Gbps Łącze: 1Gbps Serwery pod strony www oraz konta reseller: Technologia: Sandy Bridge Procesor: Intel Core i5-2400 Rdzenie: 4 Wątki: 4 Zegar: 3.4GHz Pamięć RAM: 16GB DDR3 Dysk twardy: 2x 2TB SATA2 Raid: SOFT - 0/1 Łącze: 100Mbps
 11. SpeedHost.pl

  Witam, problem z przenoszeniem części domen leży właśnie po stronie OVH i nie mamy na niego wpływu. Wnioski o przenoszenie wszystkich domen zostały wysłane w tym samym momencie, jednak OVH z niewiadomych przyczyn rozpatrzyło tylko część z nich. Wszystkie próby kontaktu z OVH kończą się bez żasnych postępów - twierdzą że nie otrzymali wniosków(chociaż to nie jest możliwe). Staramy się rozwiązać sprawę najszybciej jak to możliwe.
 12. SpeedHost.pl

  Witam, na wstępie chciałbym Państwa zapewnić, że poziom usług świadczonych przez Speedhost.pl jest o wiele wyższy niż wcześniej na serv4web. Przejdę do konkretów i przedstawię Nasze obecne maszyny, informacje na ich temat znajdują się również na Naszej stronie. Serwery pod wirtualizacje (VPS): Technologia: Sandy Bridge E Procesor: Intel Xeon E5-1650 Rdzenie: 6 Wątki: 12 Zegar: 3.8GHz Pamięć RAM: 128 GB DDR3 ECC Dysk twardy: 2x 2TB SATA3 Raid: LSI MegaRAID 9271 6Gbps Łącze: 1Gbps Serwery pod strony www oraz konta reseller: Technologia: Sandy Bridge Procesor: Intel Core i5-2400 Rdzenie: 4 Wątki: 4 Zegar: 3.4GHz Pamięć RAM: 16GB DDR3 Dysk twardy: 2x 2TB SATA2 Raid: SOFT - 0/1 Łącze: 100Mbps Postaram się teraz rozwiać pozostałe wątpliwości. Posiadamy zupełnie inne, nowe maszyny w Strasburgu. Nie są w żaden sposób zapchane. Dokładnie tak, posiadamy serwery w Strasburgu, o tym już wspominałem. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
×