Skocz do zawartości
eXpir

Darmowa domena .pl na rok ?

Polecane posty

Siema,

chciałbym kupić domenę pl na rok dla mojego forum, i widziałem niby nawet reklamy że tam home.pl ma darmową domenę na okres 12 miesięcy. No to ok dodaje sobię do koszyka ale jakoś z zera robi się już inna suma. Na 1and1 też niby darmowa domena ale trzeba numer karty kredytowej czy tam czego podawać, jest jakaś strona na której dostanę domenę na rok za darmo i potem będę mógł zrobić przedłużenie np. na poczcie bez podawania numeru karty (ponieważ takowej nie posiadam) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AZ.pl miało taką ofertę, po szczegóły zapraszam na ich stronę.

 

W OVH.pl domena .pl to 12 złotych, warto się bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, 12 zl to dla mnie nie jest dużo lecz nie znałem po prostu serwisu w którym mógłbym kupić domenę nie posiadając konta bankowego. A co do postu o home.pl to jak to moge zrobic jeśli nie mam ani konta ani firmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz ani konta, ani firmy. Możesz zrobić przelew na poczcie, ewentualnie pójść sobie do ING/BZ WBK po kartę prepaid'ową i doładować sobie ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, 12 zl to dla mnie nie jest dużo lecz nie znałem po prostu serwisu w którym mógłbym kupić domenę nie posiadając konta bankowego. A co do postu o home.pl to jak to moge zrobic jeśli nie mam ani konta ani firmy ?

 

Wpłaty dokonasz na każdej poczcie podając numer konta bankowego firmy, nie musisz posiadać swojego konta bankowego.

Możesz także wpłacić bezpośrednio w kasie banku, w którym jest obsługiwane konto danej firmy.

Przykładowo u nas jest to PKO w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zdecydowałem się na ovh, ale trochę tego nadal nie rozumiem. Stworzyłem tam to konto itd i doszedłem do opłacenia no i jest wszystko ładnie przelew pocztowy itp ale nie rozumiem trochę jak mam to zrobić ? Tam jest jakiś portfel czy coś ? Bo przecież przelew pocztowy może iść do kilku dni nawet. Wszedłem do tego ich managera i dałem tam usługi -> operacje w trakcie no i mam tą swoją domenę tam i pisze status zakończona, jak będę mógł sprawdzić czy domena została opłacona i czy jest taka możliwość jak wysłanie potwierdzenia przelewu żeby została opłacona szybciej ? A no i mogę jakoś sprawdzić numer tego zamówienia jeśli wyszedłem z tej strony po ukończeniu ? Bo tam nigdzie nie pisze w managerze a trzeba go podać w tytule przelewu.

 

EDIT

Jaki jest czas oczekiwania na przelew w ovh ?

Edytowano przez eXpir (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Średnio z poczty w 24h dochodzi, w 48h domena powinna być aktywna.

Info od OVH z linkiem do zamówienia otrzymasz po godzinie czasu od zamówienia na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizdze właśnie, juz dostałem.

Czy na OVH jest jakis czas oczekiwania na ten przelew, tzn ze jeśli tam nie zostanie opłacona przez tydzień czy coś to zamówienie jest anulowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14 dni domena jest w stanie rezerwacji do momentu opłacenia jeśli w ciagu 14 dni nie opłacisz domena trafia znów do puli wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×