Skocz do zawartości

Polecane posty

Macie jakieś zautomatyzowane sposoby na dokładne sprawdzenie powielania treści w obrębie domeny? Temat może wydaje się błachy, ale w przypadku sklepów internetowych zawierających po kilka tysięcy produktów i kilkukrotnym tworzeniu tych samych list produktów może stanowić problem.

 

Ja wykorzystuję do tego celu:

 

1. Xenu - zbiór wszystkich podstron serwisu

2. Screaming Frog (Mode List - tryb bez ograniczeń) - Odczyt Hash

3. LibreOffice Calc - Namierzenie zduplikowanych Hashów

 

Całość procesu w pełni można przeprowadzić za darmo.

 

A jaka jest Twoja metoda?

Edytowano przez L4.net.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z SF (ad2) - jest dla Mnie wystarczający - aczkolwiek nie wychwyci pewnych specyficznych rzeczy, które niestety ale sprawdzam manualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z SF (ad2) - jest dla Mnie wystarczający - aczkolwiek nie wychwyci pewnych specyficznych rzeczy, które niestety ale sprawdzam manualnie...

 

Jakbyś miał Zennoposter (którego tutaj twierdzisz, że nie potrzebujesz) to podesłałbym Ci szablon, który wiele precyzyjniej niż SF podchodzi do tematu weryfikacji duplikowania treści i to nie tylko wewnątrz domeny. SF niestety wykrywa tylko i wyłącznie 100% duplikacje i to tylko przy założeniu, że nie ma w szablonie strony dynamicznych treści.

 

 

no a co robisz jak masz 4000 tys produktow i np. 50 ma te same produkty ? piszesz do kazdego osobny opis?

 

Ja nie zajmuje się pisaniem tekstów.

 

 

Zapewne synonimizuje :)

 

 

W dzisiejszych czasach synonimizowanie na wiele się nie zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×