Skocz do zawartości
PatrykTV

Gdzie wykupić reklamy?

Polecane posty

Witam , chciał bym zareklamować swój serwer TS3 , ale kompletnie nie wiem gdzie , czy znacie jakie kolwiek strony z grami lub coś innego na którym mógł bym wykupić reklamę ?

Z góry dzięki .

Edytowano przez PatrykTV (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzie chodzi mi tu o strone z serwerownia z cs i innymi grami , na której przyjmują reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady aż tak daleko to nie, po za tym oni nie przyjmują reklam . Chodzi mi tu o takie strony jak

http://metin2mod.tk/

Tylko że on już nie ma miejsc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzie chodzi mi tu o strone z serwerownia z cs i innymi grami , na której przyjmują reklamy .

juvenito Ci dobrze podpowiedział. Na adtaily.pl masz wyszukiwarkę stron. Wyszukaj sobie po frazie "serwery cs" i reklamuj na takich forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co da reklama serwerów csa na stronie z innymi serwerami csa.. Znajdź coś fajnego, sam przyciągnij ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wybierz się do agencji reklamowej, która pomoże ci to rozreklamować w sieci. Jakbyś się zdecydował to w http://www.proestatesolution.pl/ mają właśnie usługi związane z internetem. Zrobią ci stronę www, kampania marketingową w internecie, w mediach społecznościowych czy nawet aplikacje internetową. Coś się na pewno znajdzie dla ciebie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agencja reklamowa? Przy tak niszowym produkcie to albo oznacza wielki sukces za wielkie pieniadze albo pieniądze wyrzucone w błoto. Mało która agencja "złapie" ten produkt. Pozycjonowanie plus jakaś forma programu partnerskiego albo faktyczniw adwords. Ile masz budżetu na reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×