Skocz do zawartości
bybunny

Sprzedaż Domen

Polecane posty

Mam małą propozycję dla firm które mają w ofercie sprzedaż domen. Mianowicie szukam firmy posiadającej możliwość udostępnienia formy sprzedaży domen internetowych z podstawowymi rozszerzeniami (głównie PL pozostałe do uzgodnienia) lecz w formie API. Rozliczanie za sprzedaż z mojej karty płatniczej według określonego cennika. Ważne jest by płatność była ściągana z mojego konta ale dane właściciela domeny były przydzielone na rejestrującego (jak coś nie zrozumiałe - proszę pytać) Nie jestem wstanie na dzień dzisiejszy określić miesięcznej ilości - może 10 , może 1000. Cały mechanizm musi być oparty w taki sposób by osoba rejestrująca nie musiała skakać po witrynach z jednej na drugą. Uprzedzam że nazwa rejestratora domen będzie oficjalnie podana. Tu chodzi jedynie o wygodę o nic więcej. Nie mam zamiaru ukrywać kto jest rejestratorem. Sprawa odnowienia domeny również płacona z mojego konta. Istotne jest również by adres e-mail osoby rejestrującej był ukryty - nie wiem czy jest to realne ale np czy istnieje możliwość podania tego samego adresu do wielu domen gdy właścicielami są różne osoby. Ewentualnie proszę o jakiś pomysł w tym temacie. W przypadku zainteresowania proszę pisać na adres team@sixwishlist.com Mogę nie odpowiadać od razu ponieważ mam strasznie dużo spraw na głowie a niewiele czasu. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest taka możliwość ale ze względu na pewna funkcję tego projektu wiem że nie tylko domeny będę potrzebował. Z tego powodu np nie mam zamiaru korzystać z API ovh. Układ jest na naprawdę zdrowych zasadach, rozumiem również że istnieją pewne aspekty prawne których nie mam zamiaru przeskakiwać a dostosować się do nich. HRD samo w sobie oferuje domeny ale ze względu na wspomnianą rozszerzoną formę może być niezbędny np dostęp do kilku usług z lokalizacja Polska. Dzięki Irku mimo wszystko za chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz dodatkowych usług, to przecież możesz je kupić u kogoś innego. HRD pozwala ustawić dowolne serwery dns dla domen Twoich klientów, więc dalej skonfigurujesz, jak chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz na PW dokładnie o co CI chodzi, może coś wymyślimy ...

 

Wiadomości PW omijam z daleka ale na twojej stronie masz namiary kontaktowe więc zanim zadzwonię to po prostu wcześniej wyślę maila.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych usług, to przecież możesz je kupić u kogoś innego. HRD pozwala ustawić dowolne serwery dns dla domen Twoich klientów, więc dalej skonfigurujesz, jak chcesz.

Nie chce tego rozgraniczać ponieważ między innymi potrzebuje kilku rozwiązań które obecnie przechodzą kilka testów i od nich sporo zależy. Tu chodzi o coś bardziej skomplikowanego jako forma usługi więc nie mam za bardzo czasu latać po usługach typu reseller i tym samym szukać kilku serwerów które odebrały by pewną część usług. Pragnę to mieć w jednym miejscu tym bardziej że domeny z Polski i prawdopodobna usługa to zaledwie kilka procent większej całości o której nie chce pisać. Znam doskonale rynek usług ale zawsze wychodzę z założenia że co kilka głów to nie jedna za długo siedzę w tych zabawka. O czym świadczą moje dorosłe dzieciaki. Temat jest poważny i ma formę zapytania. Jest dziś niedziela więc odpoczynek się należy każdemu. Tym bardziej mi po całej nocy migracji pewnej usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomości PW omijam z daleka ale na twojej stronie masz namiary kontaktowe więc zanim zadzwonię to po prostu wcześniej wyślę maila.

 

Możesz mieć problem "złapać" mnie w biurze w ciągu dnia, więc tylko komórka, jak coś to zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×