Skocz do zawartości
belfik

Tani VPS z Windows pod MKR

Polecane posty

Witam.

Poszukuję VPS z windows pod MKR ( Mała Księgowosć Rzeczpospolitej ) Chodzi o to aby mieć dostęp do tych danych z każdego komputera a nie chcę stawiać serwera w domu więc VPS. Bo dedyka raczej nie dostanę w takiej cenie?

 

parametry jakie mnie interesują:

 

Ram 4GB

CPU: 2x 2ghz

DYSK: 50-60

Łącze: 50-100 mb

 

Budżet: 70-100 zł brutto

 

I najlepiej jakiś okres testowy mile widziany ;) I z czasem możliwość rozbudowy parametrów.

Edytowano przez belfik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie znalazłem ale nie chcę z windows 2012 wolałbym 2008 głównie chodzi o poruszanie się po systemie wolę tradycyjne niż metro UI. Ale i tak proszę o oferty bo nie wykluczone że może troszkę podnieść budżet w zależności od atrakcyjności oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakbym chciał najtańszego dedyka zamiast VPS z windowsem to jaki budżet mi jest potrzebny minimalny już nie musi być taki "wypaśny" ale żeby uruchomić jakiś serwer poczty i głównym priorytetem jest MKR. Ale żeby miał te:

 

50-60 Dysku

2 GB ramu

Procesor: może być Atom

łacze 50-100

 

OVH odpada. A ogólnie chodzi mi o oferty dla osób fizycznych i dla tego szukam coś o niskim budżecie. żeby był w stanie taki serwer utrzymać wiec powiedzmy 100-120 brutto co chodzi o dedykowane

 

Edytowano przez belfik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dosc waznym elementem jest posiadanie wydawania dzwiekow z serwera na axfone.pl nie maja karty dzwiekowej.

 

Wysłane z mojego DRIVE przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak.
Okres testowy jest ważnym warunkiem na axfone nie udało mi się poprawnie zainstalować programu MKR nie wyświetla mi polskich znaków pomimo że system komunikuje się ze mną w języku polskim czy angielskim problem jest ten sam. A potrzebuję to zrobić dość pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zostaje przy axfone poradzilem sobie jakos z ta konfiguracja i musze sie przyzwyczaic do win 2012 ale nie myslalem ze tez tak zmienia windowsa jak win 8.

 

Wysłane z mojego DRIVE przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to AXFONE dało ciała nie mam dostępu do serwera brak supportu w weekendy nie mam jak im zgłosić awarii bo nie pracują chłopaki.

Potrzebuje szybko i tanio serwer z windows cena do 200 zł brutto i w jakiejś dobrej firmie która posiada support w weekendy i nie ma takich problemów jak axfone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze teraz wole taniego dedyka niz vps. A nie chce zakladac nowego tematu. Parametrow nie musi miec super ale support e przypadku awarii mile widziany w weekendy.

 

Wysłane z mojego DRIVE przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet: 70-100 zł brutto

 

No to AXFONE dało ciała nie mam dostępu do serwera brak supportu w weekendy nie mam jak im zgłosić awarii bo nie pracują chłopaki.

Jak kiedyś powiedziano można robić TANIO, SZYBKO i DOBRZE - klient ma możliwość wyboru dwóch opcji.

 

Pozdrawiamy,

Zespół http://hostedwindows.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×